Google Maps v6.4.0 Navigasyonu tüm ülkeler için aktif etmek

Sponsorlu Bağlantılar

Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
    Konu Sahibi
Google Maps v6.4.0 Navigasyonu tüm ülkeler için aktif etmek
Google maps in navigasyonuna girince bu konum için henüz kullanımda değil hatasından kurtulmak için yükleyin arkadaşlar.
Root lu cihazlarda eski google maps i silebilirsiniz. Root yoksa cihazda iki tane google maps yüklü olacak.

by_yunus

Üye
türkiye için aktif değil ki bu ya da nasıl yapılacak kardeşim pek anlayamadım :(

by_yunus

Üye
türkiye için aktif değil ki bu ya da nasıl yapılacak kardeşim pek anlayamadım :(

harunb52

harunb52

Üye
link ölü

tahacan12

Üye
Lınk olu !

cakal_memo

Üye
link ölü:(

quiet_young55

quiet_young55

Üye
Link uçmuş birader...

arkee

arkee

Üye
Sırasıyla yapılacak olan işlemler;
1- Titanium Backup ile Google maps’i yedekliyoruz. Sonra önce veriyi siliyoruz, ardından maps’i cihazdan kaldırıyoruz.
2- Street view ( sokak görünümü ) için önce veriyi siliyoruz, sonra cihazdan kaldırıyoruz.
3- adresinden yeni Maps 6.5.1 sürümünü indiriyoruz
4- indirdiğimiz uygulamayı system/app içine kopyalıyoruz ve uygulamanın adını ” maps.apk ” olarak değiştiriyoruz.
5- uygulama izinlerinide aşağıdaki gibi ayarlıyoruz.
6- Artık Google Navigasyon uygulamasını kullanabilirsiniz. İsterseniz Market’ten street view’i tekrar kurabilirsiniz.

NOT: yukarıdaki işlemlere rağmen kurulumu yapamayanlar olursa. Aynı adımları tekrar uygulayın ve 2. adımdan sonra root explorer ile /data/dalvik-cache içindeki tüm “maps.dex” dosyalarını silin sonra mod’lu versiyonu klasöre kopyalayın.

Google Maps güncellendiğinde marketten yüklenecek olan yeni versiyonda yine Navigasyon uygulaması devredışı kalacak bunun için yine cracklanmiş Maps sürümünü yüklememiz gerecek. Ama merak etmeyin bundan sonraki güncellemelerde bu konu altında Crackli sürümleri paylaşacağım.
Google Maps 6.0.3 sürümü
Google Maps 6.1.1 sürümü
Google Maps 6.2.0 sürümü
Google Maps 6.3.0 sürümü
Google Maps 6.4.0 sürümü
Google Maps 6.5.0 sürümü ( bu sürümde izinleri değiştirmenize gerek yok )
Google Maps 6.5.1 sürümü
Google Maps 6.7.0 sürümü