Uygulama Google Drive Depolama Alanı


YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Google Drive 15gb lik depolama alanım var alan dolduğu halde dosya atabiliyorum başka drivedan kopyala değil taşıma 15 GB aşılırsa Drive kapanma gibi birşey olur mu gerçi orda 16 GB falan yazıyor kullanılmış diye daha artmıyor dosya atsan da?
 
PALA.

PALA.

Üye
Belki aynı drive servisi üzerinde olduğundan alanını istimlak etmemiştir.
Yinede 15 sınırını aşmayın, isterseniz 1 tane daha mail hesabı açıp +15 daha alabilirsiniz...
 
  • Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt