Google den bir çöp uygulama daha mı ? Göreceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Google den bir çöp uygulama daha mı ? Göreceğiz.
Google, yeni sosyal medya platformu "Keen"i kullanıma sundu. Görselliğin ön plana çıktığı Keen, kullanıcılarına ilgi alanlarıyla ilgili içeriklere ulaşma imkânı sunuyor.
Eminim ki PİNTEREST kadar olamaz.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Kesin Ruslarla bir anlaşmanız var arkadaş bir insan keyfen Yandex'i bu kadar sevemez :ehe

• Kahkaha
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi

M.F.E

Üye
Bir Google+ fiyaskosu daha bir süre sonra şu tarihte uygulama kapatılıyor haberleri çıkar bence

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Karar yemez beyler. Ameriga androide yüklü bir özellik olarak sunsa emin olun dünyanın yarısından çoğu ne olduğunu hiç sorgulamadan kullanır.
G+ çok maksadını aşar hale gelmişti, malesef kapatılmasını istemezdik tabi ama kimse o mecrada takılmıyordu zaten. Varsa yoksa boş siyaset, çoğu gereksiz içerikli paylaşımlar yapılıyordu, faydalı içeriklerinde kimse yüzüne baktığı yoktu. Diğer google uygulamaları genelde belirli bir amaca hizmet edeken, maksadını aşan özelliklerde kapatılıyor, istemezdik g+ kapansın ama kapatıldı, bir sürü kişisel içerik de çöpe gitti.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve M.F.E
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Karar yemez beyler. Ameriga androide yüklü bir özellik olarak sunsa emin olun dünyanın yarısından çoğu ne olduğunu hiç sorgulamadan kullanır.
G+ çok maksadını aşar hale gelmişti, malesef kapatılmasını istemezdik tabi ama kimse o mecrada takılmıyordu zaten. Varsa yoksa boş siyaset, çoğu gereksiz içerikli paylaşımlar yapılıyordu, faydalı içeriklerinde kimse yüzüne baktığı yoktu. Diğer google uygulamaları genelde belirli bir amaca hizmet edeken, maksadını aşan özelliklerde kapatılıyor, istemezdik g+ kapansın ama kapatıldı, bir sürü kişisel içerik de çöpe gitti.
Ameriganın Oyunu Diyorumda İnanmıyorsunuz Bana :bottom:

• Kahkaha
  • Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK, PALA. ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
  • Kahkaha
  • Cool
Tepkiler: DarkredBlue61 ve PALA.

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Sosyal medya kullanmayan olan biri olarak her ne kadar iyi olsa da benim için gene çöptür. Bu arada Google+ vardı bir zamanlar. Onun gibi olabilir belki sonu.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ben çok takılıyordum orada . Arayüzü sade reklamsız gayet güzeldi. Manzara ve hayvan fotoğrafları toplamıştım.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK