Google Chrome için 7 eklenti; İndirin!

Sponsorlu Bağlantılar

 • 18 Nisan 2010
 • 623 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 18 Nisan 2010 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Google'a gerçek anlamda hükmetmek ister misiniz? Bu 7 Chrome eklentisi ile her şey mümkün...

  Google'ın hızlı internet tarayıcısında, arayüzü bozmayan, hatta standart bir parçası gibi görünen eklentiler önemli bir yer tutuyor.
  Sizin için seçtiğimiz bu 7 eklenti de sayısız seçenek içerisinden kullanışlılıkları ve yararları ile ön plana çıkmayı başarıyor...

  Slayt Gösterisi
  Google, Flickr, Picasa, Facebook gibi albümlerin yeraldığı sitelerde fotoğraflar arasında hızla gezmenizi sağlar.
  Uyumlu olduğu sayfalarda adres çubuğunun yanında yer alan ikona tıklamanız gerekiyor. Daha sonra ekranın altında yer alan küçük karelerden ilerleyen fotoğrafları görebilirsiniz. Ok tuşlarını kullanarak hızla gezinmeniz mümkün.

  link : https://chrome.google.com/extensions/detail/hijbjhjjipenfibfbleadidijdimlpmk

  Select To Get Maps
  Google Maps'ten sık sık yararlanıyorsanız bu eklenti hoşunuza gidecek.
  Bir internet sayfasındaki adresi seçiğ sağ tıkladığınızda, Google Maps'te arama seçeneği karşınıza çıkacak. Böylece aramaya tıklar tıklamak bu sefer de karşınıza Google Maps'te o adres çıkacak. İste haritada bakın, isterseniz adrese tarif alın.

  link: https://chrome.google.com/extensions/detail/hinehgnhgiohbfpbpgkjnelkcgdkcgha

  Google Mail Checker
  Daha önce de tanıttığımız bu eklenti Gmail'ına gelen e-posta olup olmadığını daima göz kenarında tutmak isteyenler için birebir. Tek tıklamayla Gmail'a erişin.

  link: https://chrome.google.com/extensions/detail/mihcahmgecmbnbcchbopgniflfhgnkff

  Send from Gmail
  Google Chrome'un Google entegrasyonunu daha da üst seviyeye taşımak için yararlanabileceğiniz bu eklenti, tek bir tıklama ile bir Gmail, posta gönderme penceresi açar ve bağlantıyı da buraya otomatik olarak kopyalar.
  Ayrıca kurduğunuzda e-posta bağlantılarına tıkladığınızda yine Gmail penceresini ekrana getirir.

  link: https://chrome.google.com/extensions/detail/pgphcomnlaojlmmcjmiddhdapjpbgeoc

  Google Calendar Checker
  Google'ın takvim hizmetinden yararlanıyor musunuz? Eğer yararlanmıyorsanız bu eklenti sayesinde daima göz önünde tutabilir, kullanmaya alışabilirsiniz.
  Yukarıda küçük bir ikon, takvimde bir sonraki işinize ne kadar zaman kaldığını gösteriyor. Bir yerlere, takvimlere ve ajandalara not alıp da unuttuğunuz işleri akılda tutmak için birebir.

  link: https://chrome.google.com/extensions/detail/ookhcbgokankfmjafalglpofmolfopek

  Google Quick ScrollGoogle'da arama yapmayı kolaylaştıran bir eklenti. Aratığınız kelimeleri içeren bir sayfa bulduğunuzda, normalde Ctrl+F tuşlarına basarak bir arama kutusu açmalı, buraya aradığınız şeyi yapıştırmalı ve sayfa içinde aratmalısınız.
  işte Gogle Quick Scroll bunu değiştiriyor ve aradığınız şeyi size küçük bir kutucuk içerisinde sunuyor. Tıkladığınızda, sayfada doğru yere geliyorsunuz.

  link: https://chrome.google.com/extensions/detail/okanipcmceoeemlbjnmnbdibhgpbllgc

  Google Share ButtonDevamlı Facebook ile mi paylaşım yapıyorsunuz? Yoksa biraz daha eski tüfek misiniz? Eskiler e-posta ile paylaşırdı, yoğun iş trafiği içinde olanlar da hala e-posta ile paylaşımı sürdürüyor.
  Google'da sörf yaparken keşfettiklerinizi Google Share Button eklentisi sayesinde istediğiniz sosyal ağda ya da e-posta hizmetinde kolayca paylaşabilirsiniz. İnternet siteleri bu iş için bir tuş koysalar da, tasarımlar farklı ve tuşun yerini bulmak da bazen bir mesele. Ama bu eklenti ile aramaya gerek yok.

  link: https://chrome.google.com/extensions/detail/idaeealfhcijmeigljaopafdapgijdcb

  + chip online
   


  Yazan: Perfect!

  Sponsorlu Bağlantılar
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/07/2019 - 01:15