Google Allo v4.0.014_RC08

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Akıllı mesajlaşma uygulaması Google Allo'yla daha çok şey söyleyin, daha çok şey yapın. Çıkartmalar, doodle'lar, KOCAMAN emojiler ve yazdıklarınızla kendinizi daha iyi ifade edin. Allo, yanında Google Asistan'ı da getiriyor.

Yenilikler:
• Temalar: Ruh halinizi görüşmenize yansıtın. Mesajlarınıza biraz daha lezzet katmak için “Karpuz“dan “Sorbe“ye kadar sayısız arka plan arasından seçim yapın.
• Bu çıkartma sizde yok mu? Nasıl yani?: Mesajlar arasında gördüğünüz çıkartma sizde yok mu? Dokunun yeter. Artık sizin.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
b-yildiz

b-yildiz

Üye
Teşekkürler
 

yazanadam

Üye
Uygulama güzel ancak Türkiye'de kullanan olmadığı için işe yaramıyor şu an için

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt