Google 10. Yaş Gününü Kutluyor !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Google 10. Yaş Gününü Kutluyor !!!

Dünyanın en popüler web arama motoru Google, bugün 10. yaş gününü kutluyor. Google... İki üniversite öğrencisinin başlattığı bir akım bugün akıl almaz boyutlara ulaşmış durumda. Çok kısa sürede Microsoft gibi dev yazılım şirketlerine dahi kafa tutmayı başaran Google, bu kısa zaman zarfında hızla büyüyerek dünyanın en popüler web arama motoru olmayı başardı.

Yıldan yıla büyüme hızını daha da artıran Google, internet dendiğinde akla ilk gelen 'isim' oldu. Google, öylesine popülerleşti ki, İngilizce'de internette arama yapmak için kullanılan 'to Google' eylemi dahi türetildi.

Web arama motorunda gösterdiği başarıyla da yetinmeyen Google, kullanıcılarına daha fazla servis sunmakta kararlıydı. Bunun son örneği ise geçtiğimiz günlerde Google'ın Chrome web tarayıcısını pazara sürmesi oldu. Çok kısa sürede %1'lik pazar payı elde eden Chrome, her ne kadar sade bir tasarıma sahip olsa da, sunduğu birçok fonksiyonla, beta sürümü olmasına rağmen milyonların gönlünde taht kurmayı başardı.

Ve sayfalarca anlatmakla bitiremeyeceğimiz Google, bugün 10. yaş gününü kutluyor. Evet, Google, tam 10 yıl önce, iki üniversiteli gencin bir araya gelmesiyle dünyaya geldi.

canturgay

canturgay

Üye
nerden nereye..büyük ihtimal kurucularıda google ın bu kadar başarılı olacağını ummuyordu.

D3N1Z

D3N1Z

Üye
ne diyelim dogum gunun kutlu olsun goooooogle

aspıre

Üye
iyiki doğdun google..:yuru

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ohooo Gögül 11' ine Girdi Sen Anca Kutluyon :ehe

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
:kop:

aspıre

Üye
Ohooo Gögül 11' ine Girdi Sen Anca Kutluyon :ehe

sen ilk baş google adam gibi yazda ondan sonra konuuş KÖYLÜ....

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aspıre Aklını Başına Al... Sen Espiriden Anlamayan Bir Şehirlisin Belli... Köylü Demek Ne Demek... :@ Senin KÖYLÜ Diye Hitap Ederek Küçümsediğin İnsanlar Bu Milletin Efendisidir...!!! Bu Vatanda Yaşıyan Her Türk Milletinin Bir Köyü Bucağı Vardır... Senin Yoksa Yazık Ozaman Sana... Sana Saymak İsterdim Ama... Bana Yakışmaz... Bana Karşı Mesajlarında Seviyeli Ol... Seviyemi İndirtme...!!!

aspıre

Üye
BEN KONUYU YENİ GÖRMÜŞ OLABİLİRİM SENİN ALAY GEÇMENE GEREK YOKTU .. ESPİRİ YAPTIN ANLADIM AMA BEN BELKİ 11. YAŞINI KUTLUYODUM BELKİ HADİ BİRBİRİMİZİ KIRMAYALIM Bİ GOOGLE İÇİN ÖZÜR DİLERİM :oke:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Forumda Tamamı Büyük Harf İle Mesaj Yazak Yasak...!!!

11. Yaş Günü İle İlgili Konu Açılınca Ozaman Kutlarsın... Şimdi Ki Konu 10.Yaş Günü İle Alakalı... Özürünü Kabul Ediyorum... İyi Forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...