Gönülden Dökülen Sözler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan1103

Furkan1103

Üye
    Konu Sahibi
Gönülden Dökülen Sözler
Gönülden dökülen sözler

Yaşıyorkenbazı şeylerin farkında olmak ne kadar güzel biliyormusun?sevmek,sevildiğini bilmek.sevdiğinin sevginin farkında olması.
Düşünseneşimdi;tabloları milyonlar satan Picasso açlıktan ölmüş.Galileo dünyayuvarlak dediği için asılmış.sevgi öyle mi ya?leyla ile mecnun?aslı ilekerem?ferhat ile şirin?sen ve ben?yaşıyorken farkında olmak ve tadınıçıkarmak ne kadar da güzel..seni çok seviyorum farkında olan sevgilim

Sevgi sadece hoşlanmak değil, Sağlam bir çatıya sığınmaktır
Sevgi,sadece yağmurdan değil, Sana sığınanı her şeyden korumaktır
Sevgi,bir anlık öfke değil, İçindeki isyanı bastırmaktır
Sevmek,suçlu aramak değil,karşında kini biraz anlamaktır
Kuşkuduyar mı hiç seven sevdiğinden, Ne ateşler yanar,kim bilir derinlerden,Döner mi her giden , gittiği yarınlardan, Sevgi,sevdanı gülerekuğurlamamaktır, Sevmek,her şeye her zaman katlanmaktır
Yüreğim hala seninle(my heart will go ann)
Gökyüzünefidan dikiyorum,senin adına, Bir sevda ormanı kurulsun istiyorum, Neyakılsın ne yıkılsın terör adına, Yemyeşil olsun sevdalılar dolaşsınistiyorum, Erik ağaçları var fidanların içinde, Baharda ilk onlar çiçekaçsın istiyorum, Ayva ağaçları da var diplerde, İki bahçıvan varormanla uğraşan, Yazları sen ,kışları ben olayım, istiyorum, Sürekligözetim altında olsun ki; Sevdalılara zarar gelmesin istiyorum, Girişkısmını güllerle donattım, Aşıklar çiçek aramasın, istiyorum, Belkidalına bülbüller konar, Sevda şarkıları hiç susmasın istiyorum, Seniçok seviyorum

Güllerher sabah toplandıkları bölgelerden satılmak üzere mezat alanınatoplanır..çiçekçiler mezattan pazarlıkla gülleri satın alıpdükkanlarına getirirler..gelir gelmez güller ağzına kadar temiz su doludev vazolara konur..yaklaşık bir saat sonra tıpkı dün koparıldığı halegelir güller..taa ki satılana kadar en fazla iki gün..sen beni mezattanaldın dükkanına getirip vazoya koydun..ben şimdi o ilk saatiniçindeyim..ve o iki günlük ömrümü de bir ömür boyu seninle geçirmekistiyorum.seni çok seviyorum çiçekçim benim…

• Beğen
Tepkiler: -efşan ve buketcik

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
şair kim merak ettim

buketcik

buketcik

Üye
güzelmiş teşekkürler.:evet:

-efşan

-efşan

Üye
teşekkürler gerçekten çok güzelmiş

pelın_

guzxel elıne saglık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...