Golden Foot oylamasında Hakan Şükür'e yardımcı olalım lütfen.


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaşlar golden foot oylamasında tek Türk futbolcu olan Hakan Şükür'ü yalnız bırakmayalım lütfen. Hakan Şükür "Sukur (Tur)" olarak yazılmış listeye. oylamada 10 futbolcu seçip öyle oylama yapabiliyoruz. eksik veya fazla seçim yaptığımızda oy kullanamıyoruz. eksikse tamamlamak, fazlaysa çıkarmak gerekiyor. link:

bu linke giriniz. istediğiniz 10 futbolcunun sol tarafındaki kutucuğu işaretleyiniz (Hakan Şükür'ü unutmayalım lütfen) ve en altta bulunan "vote" tuşuna basınız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt