Gold.com.tr Ayıplı ürün Değişimi lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aenescan1994

Üye
    Konu Sahibi
Gold.com.tr Ayıplı ürün Değişimi lütfen yardım
Cuma günü elime geçen Nokia Lumia 620 telefonumda fabrika çıkışlı birr hata duğunu düşündüğüm ekran sorunu vardı. Ekranında deforme olmuş bir bölüm vardı.İlk açıldığında farkedemedim ancak 15 dk kullandım sürekli olarak değil tabikiki daha sonra farkettiğim bu sorun ekrana bir şey sürüldüğünü sandım peçeteyle sildim.Geçttiğini düşündüm. Ama dikkatli bakıncca ekrana bir şey sürülmediğini bu şekilde çizik yüzülmüş olduğunu anladım Ben de aynı gün kargoyla geri gönderdim ve değişimini talep ettim. Acaba bir sıkıntı çıkartırlar mı yardım edermisiniz rica etsem. Bu işi bilen prosedürü bilen veya bu firmayı bilen burada çalışan biri olsun ya da sadece yardım etmek isteyen biri olsun hiç farketmez. Ekrandaki bu sorunun mümkünlüğü de tartışılır gerçek yazdığım şekilde.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Eger cok dikkatli bakmadan belli olmuyorsa muhtemelen ekrana parmak izi cikmasin diye surulen ozel bir solusyon var elleriniz yagli veya asiri terliyken kullanirsaniz o solusyon bozulur ve ekranda iz varmis gibi durur.

meme4

meme4

Üye
bak 30 gün degişim süren var önce hızlı olmalısın ürünü gönderdigini ara söyle kesinlikle tamir istemedigini söyle ve düzgünce bir sorunu belirten ve asla tamir istemedigini belirten bir dilekçe yaz bunun 1 örnegi sende dursun diyerini faksla böyle yaparsan telefon tamir görürse bu dilekçen faturanla direk tüketici haklarına gitcen para iadesi isteyecen eger ürün sorunsuz diye tekrar yollarlarsa en yakın gold magazasına git özellikle müdürü ile görüş bizzat göster sorunlu yeri yardım etmesini ve gerekli yerleri aramasını söyle ve telefonu onlara bırak almazlarsa sen kargoyla tekrar yolla ben hiç ugraşmam diyorsan 7 gün içinde iade etme hakkın var o hakkını kullanarak para iadesi isteyebilirsin kolay gelsin geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: aenescan1994 ve ardacumhur

aenescan1994

Üye
    Konu Sahibi
bak 30 gün degişim süren var önce hızlı olmalısın ürünü gönderdigini ara söyle kesinlikle tamir istemedigini söyle ve düzgünce bir sorunu belirten ve asla tamir istemedigini belirten bir dilekçe yaz bunun 1 örnegi sende dursun diyerini faksla böyle yaparsan telefon tamir görürse bu dilekçen faturanla direk tüketici haklarına gitcen para iadesi isteyecen eger ürün sorunsuz diye tekrar yollarlarsa en yakın gold magazasına git özellikle müdürü ile görüş bizzat göster sorunlu yeri yardım etmesini ve gerekli yerleri aramasını söyle ve telefonu onlara bırak almazlarsa sen kargoyla tekrar yolla ben hiç ugraşmam diyorsan 7 gün içinde iade etme hakkın var o hakkını kullanarak para iadesi isteyebilirsin kolay gelsin geçmiş olsun
Dediğiniz gibi yapıcam sağolun

- - - Eklendi - - -

Eger cok dikkatli bakmadan belli olmuyorsa muhtemelen ekrana parmak izi cikmasin diye surulen ozel bir solusyon var elleriniz yagli veya asiri terliyken kullanirsaniz o solusyon bozulur ve ekranda iz varmis gibi durur.
Bu solüsyon silince falan çıkmıyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...