Gök taşı düşen Peru köyünde gizemli hastalık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Peru’da küçük bir köyün sakinleri geçen Cumartesi köy yakınlarına bir gök taşı düşmesinden bu yana gizemli bir şekilde bulantı ve baş ağrısından yakınıyor.

Caranca köyünün bağlı olduğu Puno bölgesinin sağlık müdürü Jorge Lopez köy sakinlerinin mustarip oldukları baş ağrısı ve bulantının gök taşının açtığı kraterden gelen tuhaf kokudan kaynaklandığını belirtti.

Cumartesi büyük bir ateş topu şeklinde köy yakınına düşen meteorit bölge halkının paniğe kapılmasına yol açan bir yer sarsıntısına da neden oldu. Krateri incelemeye giden 7 polis memuru da rahatsızlanarak hastanede tedavi altına alındı.

Yerel yetkililer 30 metre çapında ve 6 metre derinliğindeki kraterden kaynar su çıktığını ve çevresinde kaya parçaları ile kül bulunduğunu belirterek gök taşının düştüğü yere bir kurtarma ve uzmanlar ekibi gönderildiğini kaydettiler.

Meteoritin düşüşünü anlatan görgü tanıkları da bir ateş topu gördüklerini ve alevler içinde bir uçağın düşmekte olduğunu düşündüklerini belirttiler.
 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
ilginç.paylaşım için teşekkürler.
 
aLone

aLone

Üye
çok ilginç ya
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

xanax84
Cevap
5
Görüntüleme
924
Emma-Watson
umitgul18
Cevap
5
Görüntüleme
208K
Albert Einstein
Cevap
0
Görüntüleme
3K
Albert Einstein
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt