Göğsünde sutyen unuttu, mahkemelik oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Göğsünde sutyen unuttu, mahkemelik oldu!
Göğsünde unuttuğu sutyen mahkemelik etti Avustralya’da yaşayan iç mimar Nuray Aydın, bir mağazada 20 sutyen denedi. Sutyenlerden birini üzerinde unutunca kendini hakim karşısında buldu.

Göğsünde unuttuğu sutyen mahkemelik etti Avustralya’da yaşayan iç mimar Nuray Aydın, bir mağazada 20 sutyen denedi. Sutyenlerden birini üzerinde unutunca kendini hakim karşısında buldu.

Avustralya’nın Sidney kentinde yaşayan iç mimar Nuray Aydın (42), Aydın, alışveriş yapmak için geçtiğimiz 12 Mayıs günü İstinye Park’a gitti. Alışveriş merkezindeki ünlü İtalyan iç giyim mağazası “La Perla”ya da uğrayan Aydın, yaşananları polise şöyle anlattı:

Ürünü teslim ettim

“Sutyenleri denediğim sırada cep telefonum çaldı. Mağazanın dışına çıktım. Bu sırada alarm çalmadı. Daha sonra alışverişime, başka mağazalarda devam ettim. Bir süre sonra iç giyim mağazasından geldiğini belirten bir görevli, çantamı kontrol etmek istedi. Görevliyle birlikte iç giyim mağazasına gittim. Bir bayan personel üzerimi aradı. Böylece 502 TL etiket fiyatı olan sutyeni üzerimde unuttuğumu gördümÜrünü çıkarıp iade ettim.” Savcıya ifade veren şüpheli Aydın, “Sutyen yanlışlıkla üzerimde kalmış. Her şey dalgınlıktan meydana gelmiş” dedi. Aydın, delil olarak, başka mağazalardan yaptığı alışverişlere ilişkin faturaları gösterdi. Savcılık, kadını serbest bıraktı.

-efşan

-efşan

Üye
vay arkadaş muhabbete bak yaa

kadın rezil oldu artık onu herkes sutyenci nuray olarak tanıyacak.

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
:aha:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
nası unutulur yaw ilginç :hmmm

lolaman

lolaman

Üye
500 küsür liralık sütyenmi olur arkadaş anlamıyorum bu kadınları|-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt