Go locker vip apk

Sponsorlu Bağlantılar

angel_5235

angel_5235

Üye
    Konu Sahibi
Go locker vip apk
Arkadaşlar go locker vip apk bulabilir miyim yardım ederseniz

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
İlgilenecegimVipten kastin pro mu?

angel_5235

angel_5235

Üye
    Konu Sahibi
Hayır kardeşim markette go locker vip (All themes) var o Program markette 46 tl onu istiyorum teşekkür ederim şimdiden

• Beğen
Tepkiler: tmytrnc_
Metin137

Metin137

Üye
bende aradım ama bulamadım

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
Kardesim bulamadim blackmartta da yok istersen go locker pro veriyim istedigin temayi yuklerim

Metin137

Metin137

Üye
go locker bildiğiniz güzel lock screenler varmı

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
Maalesef yok ama play storeden bak bana isim yaz indiriyim yada eve gecince saglam arsiv yapip atarim

Apache11

Apache11

Üye
Go locker pro yu verirsenlz sevinirim :)

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
kardeşim birazdan upload edeceğim istediğin tema varsa söyle onuda upload ediyim

Metin137

Metin137

Üye
starry sky temasını upload edrmisin

angel_5235

angel_5235

Üye
    Konu Sahibi
RIX
COLORBOX
COLORBOX PLUS TEMALARINI ISTT YORUM AMA BEN PRO BULDUM YÜKLEDIM BU TEMALARINI YÜKLÜYORUM SECERKEN GETJAR ÇIKIYOR ASIL GETJAR işini NASIL HALLEDERIM

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
RIX
COLORBOX
COLORBOX PLUS TEMALARINI ISTT YORUM AMA BEN PRO BULDUM YÜKLEDIM BU TEMALARINI YÜKLÜYORUM SECERKEN GETJAR ÇIKIYOR ASIL GETJAR işini NASIL HALLEDERIM
inan bilmiyorum kardeşim hiç kullanmadım yardımcı olmaya çalışıyorum sadece :Darkadaşlar link:

klasör şeklinde istediğiniz temaları yazın sürekli güncelleyeceğim
starry sky temasını upload edrmisin
en geç 10 dkya yüklenmiş olacak

şu linkten takip edebilirsin =)
RIX
COLORBOX
kardeşim çözdün mü upload ediyim mi?

Metin137

Metin137

Üye
kardeşim bunlar olmuyor hep ödeme istiyor

angel_5235

angel_5235

Üye
    Konu Sahibi
Zaten vip temayı bu sebepten dolayı istedim pro da falan ücret istiyor temalar için vip apk da istediğiniz yükleyebiliyorsun

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
Zaten vip temayı bu sebepten dolayı istedim pro da falan ücret istiyor temalar için vip apk da istediğiniz yükleyebiliyorsun
Odeme istemiyor kardesim sen go locker uygulamasina girince ana menude kaliyorsun yan tarafta yuklu temalar olacak eger musait olursam gece resim atarim
kardeşim bunlar olmuyor hep ödeme istiyor
Starry yi bilmiyorum ama wd yi bizzat ben kullandikm kardes gece resim atmaya calisacam sende arkadas gibi yap uygulamaya gir ordannyuklu temalar dan secArkadaslar starry parali fakat wd sorunsuz calisiyor simdi resim aticam

angel_5235

angel_5235

Üye
    Konu Sahibi
Zaten yüklüyor dediğim temaları yüklü temalardan seçince getjar çıkıyor yüklemede Problem yok temayı seçince ücret istiyor

• Beğen
Tepkiler: Apache11 ve tmytrnc_
tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
Temanin kullanimi parali o starryde oyle baskasindsa var mi bilmiyorum ama ayni linktedi wd calisiyor

Apache11

Apache11

Üye
Evet getjar çıkıyor..

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
Starryde skullanim icin satin almak gerekiyor ama linteki wd sorunsuz ispati

Üst Alt