gnçtürkcell adlı dolandırıcılık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekselans8

Üye
    Konu Sahibi
gnçtürkcell adlı dolandırıcılık
bana genç turkcell den mesaj geliyor....benim 2 kontörüm gidiyor.müşteri hizmetlerini aradım böyle bişey olmuyormuş...her mesajda 2 kontörüm gidiyor...yardımcı olursanız sevinirim

Salihyet

Salihyet

Üye
avatarında kaç köntörünün gittiğini vücut diliyle anlatıo zaten :)
Bendede aveadan gelen tüm msj'larda kontürüm gidio :(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Gelen mesajda ne yazıyor... ??

partizan27

Üye
Originally posted by ekselans8@Aug 19 2005, 02:19 AM
bana genç turkcell den mesaj geliyor....benim 2 kontörüm gidiyor.müşteri hizmetlerini aradım böyle bişey olmuyormuş...her mesajda 2 kontörüm gidiyor...yardımcı olursanız sevinirim
[post=137538]Quoted post[/post]​

arkadaş normalde kontörün gitmez gnçtrkcll de. ama ki shubuo üyesi isen kontör gitmesini de ancak ve ancak üyeliğini iptal ettirerek durdurabilirsin.
hatta bilgin dahilindedir ki 3000 mesaj kampanyasına 100 kontör aldılar. daha sonra da hiç kontör gitmesi diye bişey olmuyor. :off:

Exalans

Exalans

Üye
başta 2 kontör gidiyo ama yoğunluğa göre 2-24 saat içinde 1 kontör iade ediliyor. bide karşı tarafın gnctrkcll olduğundan emin ol .

eaglepaw

Üye
Originally posted by exalans@Sep 13 2005, 01:07 PM
başta 2 kontör gidiyo ama yoğunluğa göre 2-24 saat içinde 1 kontör iade ediliyor. bide karşı tarafın gnctrkcll olduğundan emin ol .
[post=164552]Quoted post[/post]​

ewet biraz geçte olsa 1 kontür geri geliyor arkadaşım

bende 3000 mesaj beleş olduğu için :P :P :P :P

msw

msw

Üye
yaw naapcan 3000 msjı konuş daha iyi...tlsm 5 dk bir kontör....
3000 mesajdan sonra telefonun halini görmek isterdim....

ekselans8

Üye
    Konu Sahibi
yaaa hayır..bana bi mesaj geliyodu gnçtürkcell den kontörüm gidiyodu...bu gerçekten doğruydu..ama müşteri hizmetlerini aradım ordaki bayan yaptı ama bana bi açıklama yapmadı

Fransuvain

Üye
Msj Nasıl Anlatırsan Yardımcı Oluruz Ama 1 Knt Geri Geliyo Diyosun Bu Anca Sms Çekince 1 knt İade Edilir

bjknemesis

Üye
arkadaşlar benim -15 kontörüm ama bu gegişip duruyo
şimdi msj gönderdim -16 oldu bi daha msj gnderdim-15e geri geldi sürekli böyle mekik dokuyo o yüzden kontör falan yüklemiyorum sebebi nedir acaba :wacko: :wacko: :wacko:

benim telde durduk yere kontör gidiyodu virüs falan sanırım format attım ondan sonra böyle -1+1-1+1 aşagı yukarı :off: :off: :off:

Caine

Caine

Üye
iyikide şu gençturkcelle abone olmamışım :ehe: turkcell hayrına kimseye 3000 msj vermez anlayın daa :DD

lossalive

Üye
Bu aralar turkcellde iyileştirme çalışmaları var galiba bende bu akşam müşteri hizmetlerinden 3 kez telefonu suratıma yedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt