gmd2+ imei silindi ne yaptiysam olmadi yardimm!!


smtkrks60

Üye
Arkadaslar telde dururken imei gitti bukac hafta oncesi wifi ile bluetooth da gitmisti ama onemsemedim ne yaptiysam olmadi mtk tools pcden sonra engineer moddan sp flash toolsdan orjinalini bile flahsladim olmadi tum romlari denedim bi turlu gelmedi hatta ayni telden backup aldim kendiminkine flashladim yine yok sanirim sknti teldeki dosyalarda orta duzeyden iyi bir kullanici sayilirim ama bunun cozumunu bulamadim lutfen yarimci olun..
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
IMEI konusunda yardımcı olamayız yasaktır fakat diğer konularda bilgi sahibi kişler yardımcı olacaktır.
 

smtkrks60

Üye
Telefonun kendi İMEİ sini atacagim icin tamamen yasaldir kardesim
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt