Uygulama gmd brick oldu

Sponsorlu Bağlantılar

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
gmd brick oldu
Arkadaşlar recowrye girildi fakat spflaastools dan stock attim tmmlandi bu sefer hic acilmiyor hic bir şeye tepki vermiyor nasil acabilirim BB n bu telefonu lütfen bilenler yardimci olsun

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Stock rom download modda atılıyor.
Recovry ile ne işin var ?

Dosyaları doğru sürücülere yerleştirirsen açılır.
Stock romu tekrar at.
Tepki vermiyorsa garantiye yolla.
Garantiye giriyor

Rainesto

Rainesto

Üye
Download mod açılıyor mu açılıyor sa odin ile stock rom at

tayren

tayren

Üye
Gmd cihazda download mod yok ama ayni sorunu yasadım 20 tl ye yazilim attirdim düzeldi

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefon hicbir tepki vermiyor acilmiyor olu modda stock ROM atiliyormuYaw recowryden atmadim eskiden recowry acilior du spflaastool ile attim bu sefer hiic acilmaiyor

tayren

tayren

Üye
Arkadaşlar telefon hicbir tepki vermiyor acilmiyor olu modda stock ROM atiliyormuYaw recowryden atmadim eskiden recowry acilior du spflaastool ile attim bu sefer hiic acilmaiyor
Yukarıda yazdığımı dikkate al düzelir.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
Stock rom download modda atılıyor.
Recovry ile ne işin var ?

Dosyaları doğru sürücülere yerleştirirsen açılır.
Stock romu tekrar at.
Tepki vermiyorsa garantiye yolla.
Garantiye giriyor
ğalo bi yardım cı ol arkdaş yazılım attır demışte kendım yapabılrsem hiç gerek yok tel şimdi hiç açılmıyor bişi onerirmisin

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
ğalo bi yardım cı ol arkdaş yazılım attır demışte kendım yapabılrsem hiç gerek yok tel şimdi hiç açılmıyor bişi onerirmisin

O telefondan hiç anlamiyorum.
Gönder servise bedava yapıyorlar

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
garantisi yokkı

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih
ks53ks

ks53ks

Üye
Selamünaleyküm hayırlı cumalar biraderim telefonun şarzı bitme ihtimali olabilir. Sadece telefon bataryası şarz eden aletler var. Çünkü telefonu recovery mod da şarz edemezsin.

NextWorld

NextWorld

Üye

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bu verdiğinyere girdim oöncedenrecovr mod tek acildigi zaman formati basarili olarak attim yyeşil amblem geldi fakat preeloaderi acil birakmisim sonra tel acilmadi satenPC te takinca yeni bir aygit bulundu Diorspflasla tekrar atmaya calisiom preeloader kapali atmio pree ile atinca hemen 100 de 100 oluyor hata vveriyor 4032 hatasiO hayati vermiyen modlu u spflas varmi varsa link at onla deniyim telciye verdim .d bizi anlamadi bos bos knstu anakarti Yannisfln olblir dediArkadaşlarsplas haricinde stock romu nnazil atarim bu telefona hala yardimci olacak yokmu ya koca forumda yada bir önerisi olan

NextWorld

NextWorld

Üye
Preloaderi açık bıraktıysan işler karışmıştır bende bilemiyorum.
Garantisi varsa gönder kabul ediyorlar güncellerken şarj bitti yada şarjdayken tel kapandı bidaha açılmadı de yaparlarModlu falan bulamazsın modla ilgili değil çünkü... Maalesef Gm çok az kullandığımdan çözümede gönderemiyorum garantiye ver varsa

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
Ya garanti nazil yapicak iste bnde o yöntemi istiyorum garantisiyok bnm cihazin

NextWorld

NextWorld

Üye
Şöyle anakartlar üretilirken ilk yazılım nasıl basılıyorsa öyle sıfırdan basıyolar bende bilmiyorum teknik servise ver parasını alırlar tabi

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
Adam 80 lira istedi bi yazilim atacak yahu

Üst Alt