GMAIL artık Türkçe konuşuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

Konu Sahibi
GMAIL artık Türkçe konuşuyor
Google’ın GMAIL servisi artık Türkçe olarak da kullanılabiliyor.
Dünyanın en büyük arama motoru olan Google, yaklaşık 1 sene önce davetiye sistemi ile Gmail servisini kullanıcılarına sunmuş ve mail savaşını başlatmıştı.

1 GB mail ve gelişmiş seçeneklerle birçok kullanıcı Gmail’e terfi olmuş ve Microsoft gibi dev firmalar bu konuda çözüm üretmek istemiş, hatta Yahoo ve Hotmail mail kotasını arttırmıştı.

Türkiye’de şirket açmayı planlayan Google ise Gmail’e Türkçe dil seçeneği ekledi.

Nasıl kullanacaksınız?
veya adresinden mail adresinize giriş yapın. Sağ üst köşede bulunan Settings sekmesine tıklayın. Açılan pencerede üçüncü sekmedeki English yazan yeri Türkçe olarak değiştirin ve Save Changes butonuna basın.

Türkçe Gmail’iniz kullanıma hazır...

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
türkçe dil desteği daha önceleride mevcuttu fakat onu seçtiğimiz zaman gmail hata veriyordu oldum olası gmail'a kanım ısınmadı her zaman açılmamazlık yapıor :(

helper007

helper007

Üye
Ben beş gündür kullanıyom bi bozukluk çıkmadı.
En son bugün ve çarşamba oturdum bilgisayarın başına.

hasolin

Üye
Arkadaşlar nasıl oldu anlamadım gmailimi türkçe yapmak için bastım save dedim herhalde mouse atlama yaptı rusça seçildi bir türlü türkçe kısmı çıkmıyor neolur yardım edin

Caine

Caine

Üye
hiç kullanmadım ki :D bir ara niyetlendim ama yok :( banada biri davetiye göndersinde kayit oliyim :D az önce sitesine baktımda heralde davetiyesiz abone olunmuyor :( yoksa olunuyor mu?

lossalive

Üye
Bende üye olunacak yer bulamadım yaw :(

meminakar

Üye
walla çok işe yarşcak saolun bea.... :P güzel iş ;;)

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
inşallah sorun çıkmaz

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
buradan direk gmail sahibi olabilirsiniz. davetiyesiz

vocky

Üye
TEŞEKKÜRLER DEFECTOR KARDEŞ. HARİKA OLDU SAOL...

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla süper oldu..saol

delimakina

Üye
benim gmailim yok programı varda gmail nasıl alınıyor

fertekli

Üye
slm arkadaşlar..
ben br türlü g-mail alamıyorum kendime.. pasif bir kullanıcıyım ama en azından bir g- mail edinebilirsem bazı resimlerimi ve dosyalarımı arşivlemek isterim bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
(yardımcı olacak arkadaşlar biraz detaylı bilgilendirirlerse sevinirim)
şimdiden tşk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt