İstek gm discovery whatsapp video bozuk gidiyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Edii10

Edii10

Üye
    Konu Sahibi
gm discovery whatsapp video bozuk gidiyor!
arkadaslar gm discovery telefonumdan normal kameradan video cekip whatsapp uzerinden gonderdigimde karsi tarafa goruntusu bozuk ve sadece ses olan bi video gidiyor.
ama ehatsapp in icinden dosya gonder kameradan cektigim video da ise hic bir sorun olmuyor.
bunun nedenini cozemedim. bilen varsa ilgilenen arkadaslar yada cok sevinirim.

muhammed4949

muhammed4949

Üye
Gönderdiğin telefonun modeli ne

Edii10

Edii10

Üye
    Konu Sahibi
iphone da denedim samsung s4 te de denedim
ikisindede ayni sonuc. ses var goruntu bozuk cizgili cizgili.

muhammed4949

muhammed4949

Üye
o zaman görüntü kalitesiyle alakalı gdmnin görüntü kalitesi s4ten yüksek what's appla vidio çekince görüntü kalitesi biraz düşer o yüzden o vidioların kalitesini biraz düşür mesela benim n8le çektiğim vidiolar n95te ses olarak oynatılıyoo zaman görüntü kalitesiyle alakalı gdmnin görüntü kalitesi s4ten yüksek what's appla vidio çekince görüntü kalitesi biraz düşer o yüzden o vidioların kalitesini biraz düşür mesela benim n8le çektiğim vidiolar n95te ses olarak oynatılıyoo zaman görüntü kalitesiyle alakalı gdmnin görüntü kalitesi s4ten yüksek what's appla vidio çekince görüntü kalitesi biraz düşer o yüzden o vidioların kalitesini biraz düşür mesela benim n8le çektiğim vidiolar n95te ses olarak oynatılıyo

foreverthe

foreverthe

Üye
Sorun Whatsapp'tadır büyük ihtimal başka bir yolla göndermeyi dene, viber falan filan sorun olmuyorsa sorun Whatsapp'tadır.

muhammed4949

muhammed4949

Üye
Hayır işte görüntü kalitesine bağlı

Edii10

Edii10

Üye
    Konu Sahibi
Sorunu cozdu. Cihazin surumunu yukselttim video gonderme de sikinti yok. Ama guncelleyince gm doscovery nin bi hatasi geldi :)
Kamerada flash kapatma acma ozelligi yok :)
Tesekkur ederim.ilginiz icin

mavis_tuba16@ hotmail.com

Üye
Ayni sorun bendede var ne yapmam gerekiyo wassaptan video gönderiyorum bozuk gidio ??

Edii10

Edii10

Üye
    Konu Sahibi
Ayni sorun bendede var ne yapmam gerekiyo wassaptan video gönderiyorum bozuk gidio ??

Telefonun yazılımını kontrol edip son yazılımını indirmeniz yeterlidir.
yazılımsal bi sorunmuş ben güncellemeyi yapıp tekrar yüklemiştim watsapp ı sorun düzeldi...

Üst Alt