GM DİSCOVERY ELİTE WİFİ ÇEKİM SORUNU

• 10 Ağustos 2014
  • 4127 Okunma
  • 10 Cevap

1. Htc m7 cihazımı elite ile takas ettim lâkin wifi iyi çekmiyor. M7 ile neredeyse fu ll çeken yerde elite 1-2 diş çekiyor. Biraderimde de elite var onda da düşük çekiyor. Acaba bu yazılımlarla alakalı olabilir mi?

Yazan: turgutilbars
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Ustam yazılımla alakalı bir sorun olduğunu düşünemiyorum normalidir yüksek ihtimal fakat yeni yazılımla geliştirilebilir de...

waterboy55 bunu beğendi.
  3. Bence yazılımsaldır. O kadar üst düzey telefon böyle kötü bir çekim kalitesine sahip olamaz. Umarım öyledir.

Mobil cihaz ile gönderdi
    waterboy55 bunu beğendi.
  4. Katılıyorum güncelleme ile cözeceklerdir.

iPhone ile gönderdi
    waterboy55 bunu beğendi.
  5. Yazılımsal sorunu vardır yüksek ihtimal. Güncelleme geldiğinde düzeltilebilir

waterboy55 ve turgutilbars bunu beğendi.
  6. M7 den elite büyük bir hata olarak dusunuyorum :) Denemek icin alacaktim wifi sorununu duymustum cozumde bulamadim o yuzden vazgecmistim.umarim duzelir

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Hocam m7 kadar ısınan bir telefon kullanmadım o kadar söylüyorum.

Mobil cihaz ile gönderdi
    waterboy55 bunu beğendi.
  8. Evet konu açmıştınız takip ediyordum görmüştüm.Fakat dış çevre koşulları cihazı çok etkilemekte.Kavurucu yaz sıcakları gittiğinden bu yana cihazım eskisi kadar ısınmamaya başladı.Bende aynı konudan şikayetçiydim.Kasa kalitesi ,htc 'nin sunduğu destek ,Sense arayüzü gibi biçok özellik var Elite in yetişemeyeceği.Neyse güle güle kullanın :)

9. Yinede keşke htc den vazgeçmeseydin dostum

10. Ck

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Clash Of clans oynuyorum cihaz 50 derece oldu. Bir de metal kasa olunca parmaklarım sızlıyor. Bu telefon çok az ısınıyor. O yüzden memnunum şimdilik. Ama HTC yi arayacağımı pek zannetmiyorum.

Mobil cihaz ile gönderdi
    waterboy55 bunu beğendi.
Yüklüyor...
19/10/2018 - 20:17