GM DİSCOVERY ELİTE WİFİ ÇEKİM SORUNU

Sponsorlu Bağlantılar

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
GM DİSCOVERY ELİTE WİFİ ÇEKİM SORUNU
Htc m7 cihazımı elite ile takas ettim lâkin wifi iyi çekmiyor. M7 ile neredeyse Full çeken yerde elite 1-2 diş çekiyor. Biraderimde de elite var onda da düşük çekiyor. Acaba bu yazılımlarla alakalı olabilir mi?

keloox966

Üye
Ustam yazılımla alakalı bir sorun olduğunu düşünemiyorum normalidir yüksek ihtimal fakat yeni yazılımla geliştirilebilir de...

• Beğen
Tepkiler: waterboy55
turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Ustam yazılımla alakalı bir sorun olduğunu düşünemiyorum normalidir yüksek ihtimal fakat yeni yazılımla geliştirilebilir de...
Bence yazılımsaldır. O kadar üst düzey telefon böyle kötü bir çekim kalitesine sahip olamaz. Umarım öyledir.

• Beğen
007wolverine

007wolverine

Üye
Katılıyorum güncelleme ile cözeceklerdir.

• Beğen

erkinexper

Üye
Yazılımsal sorunu vardır yüksek ihtimal. Güncelleme geldiğinde düzeltilebilir

• Beğen
Tepkiler: waterboy55 ve turgutilbars
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
M7 den elite büyük bir hata olarak dusunuyorum :) Denemek icin alacaktim wifi sorununu duymustum cozumde bulamadim o yuzden vazgecmistim.umarim duzelir

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
M7 den elite büyük bir hata olarak dusunuyorum :) Denemek icin alacaktim wifi sorununu duymustum cozumde bulamadim o yuzden vazgecmistim.umarim duzelir
Hocam m7 kadar ısınan bir telefon kullanmadım o kadar söylüyorum.

• Beğen
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Hocam m7 kadar ısınan bir telefon kullanmadım o kadar söylüyorum.
Evet konu açmıştınız takip ediyordum görmüştüm.Fakat dış çevre koşulları cihazı çok etkilemekte.Kavurucu yaz sıcakları gittiğinden bu yana cihazım eskisi kadar ısınmamaya başladı.Bende aynı konudan şikayetçiydim.Kasa kalitesi ,htc 'nin sunduğu destek ,Sense arayüzü gibi biçok özellik var Elite in yetişemeyeceği.Neyse güle güle kullanın :)

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
Yinede keşke htc den vazgeçmeseydin dostum

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Evet konu açmıştınız takip ediyordum görmüştüm.Fakat dış çevre koşulları cihazı çok etkilemekte.Kavurucu yaz sıcakları gittiğinden bu yana cihazım eskisi kadar ısınmamaya başladı.Bende aynı konudan şikayetçiydim.Kasa kalitesi ,htc 'nin sunduğu destek ,Sense arayüzü gibi biçok özellik var Elite in yetişemeyeceği.Neyse güle güle kullanın :)
Ck

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Clash Of clans oynuyorum cihaz 50 derece oldu. Bir de metal kasa olunca parmaklarım sızlıyor. Bu telefon çok az ısınıyor. O yüzden memnunum şimdilik. Ama HTC yi arayacağımı pek zannetmiyorum.

• Beğen

Üst Alt