Püf Noktası GM DİSCOVERY DOKTORU :))

Sponsorlu Bağlantılar

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
GM DİSCOVERY DOKTORU :))
SEVGİLİ ARKADAŞLAR BEN EVRENCEEE NAMI DİĞER SAMSUNG DOKTORU AMA ARTIK BENDE GM DİSCOVERY KULLANIYORUM VE BURADAN SIKINTILARINIZI ÇÖZMEYE ÇALIŞACAĞIM...YARDIMCI OLABİLİRSEM NE MUTLU BANA...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tamamı büyük harf kullanmasan faydalı olursun

• Beğen
Tepkiler: yusuf1998x
foreverthe

foreverthe

Üye
Hayırlı olsun :D İnşallah arkadaşlara olabildiğince yardımın dokunur, kolay gelsin

Moto_G

Üye
SEVGİLİ ARKADAŞLAR BEN EVRENCEEE NAMI DİĞER SAMSUNG DOKTORU AMA ARTIK BENDE GM DİSCOVERY KULLANIYORUM VE BURADAN SIKINTILARINIZI ÇÖZMEYE ÇALIŞACAĞIM...YARDIMCI OLABİLİRSEM NE MUTLU BANA...
Meraba kardeşim ben telefon alcam sence hala discovery alınırmı ve sence telefon nasıl :)

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
Meraba kardeşim ben telefon alcam sence hala discovery alınırmı ve sence telefon nasıl :)
Sevgili dostum telefonu 2 haftadır kullanıyorum. bazı markalı telefonlara 2000 3000 lira vermektense bu telefona 700 800 sahip olmak açıkcası bir nimet.. bi çok özelliği var.yeni güncellemelerle telefonda biçok iyleştirme yapılmış. oldukcada hızlı buldum.suan s3 beraber kullanıyorum ve neredeyse başa baş gidiyor. oldukca kibar bi yapıyada sahip.anlayacagın artısı eksisinden fazla ..biçok özellikte buldum ve yaptım çok iyi çalısıyor.
sahsım olarak tafsiye ederim.
Hayırlı olsun :D İnşallah arkadaşlara olabildiğince yardımın dokunur, kolay gelsin
teşekkürler ... bende oyle umuyorum

cuuc

Üye
Bu telefonlarda hala şarj soketi sorunu ve ölü pixel sorunu var mı?

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
Şarj soketi sorunu bende olmadi fakat kullanan bazi arkadaşlarda deng geldim.