GM Discovery desen kilidi açamıyorum

Konu Sahibi
GM Discovery desen kilidi açamıyorum
S.a arkadaşlar GM discovery telefonumun desen klidini çok fazla yanlış girmişler e-posta ve şifreyi doğru yazıyorum ama wifi kapalı olduğu için olmuyor ne yapabilrim 2 gündür uğraşıyorm format atmayı biliyorm ama atamam çok önemli bilgiler var. Sizden istediğim teli nasıl nete bağlayabilirim veya kapalı olan usb hata ayıklama modunu nasıl açabilrim lütfen yardım edin 2 gündür uğraşıyorum
Lütfen Arkadaşlar yardım edin uğraşıyorm ama bir türlü açamıyorum şu wifiyi

Rygebin

Üye
Forumda konusu olacaktı. Kırmayla ilgili bulursam atarım

Sorununu çözdünmü bilmiyorum ama youtubede farklı yöntemler var

Çoğuna baktım şimdi, ya format atacan yada kayıtlı gmail hesabına girecen başka yolu yok sanırım.Cihazındaki bilgiler resim veya müzikmi ?

Konu Sahibi
Çoğuna baktım şimdi, ya format atacan yada kayıtlı gmail hesabına girecen başka yolu yok sanırım.Cihazındaki bilgiler resim veya müzikmi ?
gmail hesabını internet açmadan giremem nasıl interneti açacamki bilgiler resim ve video

tezavrata gerek yok iyi forumlar

Tepkiler: kaankulahli
5 teki soruyu soruyosan komutları tek tek girceksin
6-Bu komutları yazdıktan sonra cihaz yeniden başlatılacak ve kilit kalkmış olucak

Konu Sahibi
5 teki soruyu soruyosan komutları tek tek girceksin
6-Bu komutları yazdıktan sonra cihaz yeniden başlatılacak ve kilit kalkmış olucak
iyide exit komutunu girip enter diyince hemen program kapatılıyor en alttaki adb reboot u yazamıyorm

linkteki konuya sora bilirsin

Tepkiler: kaankulahli