Gm Discovery Cwm Kurulumu

• 22 Eylül 2013
  • 2779 Okunma
  • 16 Cevap

1. Arkadaslar cwm kurup custom rom yuklemek istiyorum fakat diger telefonumu cwm yuzunden brick etmistim biraz korku var buda yeni oldugundan. Discovery customizer programinin apk sini indirdim telefonunuz rootlu diye yesil yaziyla yaziyor. Cwm kurulumunu burdan yapsam herhangi bir problem cikar mi? Marketten kaldirilmis program cunku...

Yazan: Peocawe
  2. Biraz geç kalmışsın. Geliştirici CWM Recovery'i kullanımdan kaldırdı.

3. apk olarak hala mevcut elimde ama? denemem de sakınca olur mu peki?

4. Recoveryı kuramazsınız, dosyaları serverdan çekti. Ulaşamazsınız program üzerinden.

5. o kadar da heveslenmiştim..

6. Biraktimi burakgon gmd yi

7. Bi kac dengesiz yuzunden birakti diyolar..

8. Ben onlarin :):)

Peocawe bunu beğendi.
  9. Burakgon ile face den konustum ama stock rom oneriyor. Stockta kalin dedi customlarin hepsini kaldirmis ve bir daha destek vermeyecegim dedi.

Kerim. bunu beğendi.
  10. Ben cok memnunum stock romdan sahsen diger romlara su an gerek duymuyorum ama keske devam etseydi ilerde kurardim hepsini

11. Stock haliyle de harika cihaz ama customlarin gelistirilmis cok guzel yonleri vardi.

12. Denemek istedim ama gecti artik

13. adam gamerz rom da 700mb boş ram olduğunu ve şarj süresinin 3 katına çıktığını belirtmiş.. Gelde canın çekmesin şimdi ya. :D

14. 3kat uzun sarj mi:o

15. Recovery olsa elinizde bende romların yedekleri var ama. Recoveryi yok.

16. Aynen oyle :D

17. Recovery e gecilebilir ama onermiyor romlari sonradan hatalar meydana geliyormus ekran kararma gibi

Yüklüyor...
20/11/2018 - 15:02