Uygulama GM discovery air virüs bulaştı acil yardım silinmiyor( com.android.systemui) acil yardımm

Sponsorlu Bağlantılar

Ebrar19

Üye
    Konu Sahibi
GM discovery air virüs bulaştı acil yardım silinmiyor( com.android.systemui) acil yardımm
arkadaşlar com.android.systemui isminde telefona virüs bulştı avast ile taratıyorum siliyor yeniden ortaya çıkyor telefon kapanıor internetten sürekli prgram indirior yardımcı olabilirseniz sevinirim ...

Son düzenleme:

karayel90

karayel90

Üye
Bu yöntem işe yarabilir deneyin

Cihazın ayarlar menüsünden güvenlik sekmesi daha sonra cihaz yöneticilerini tıklayın
Yöneticilerde gelen com.seysetm.patch yada benzeri ismin üzerindeki onay sekmesini kaldırın.
Android.system sekmesini etkinleştirin.Bu işlem tamamlanınca yönetciyi sil deyin.

Son düzenleme:

Ebrar19

Üye
    Konu Sahibi
sitelere girme gibi bi durum yok programdan bulaştı ayrıca son attığınız yazılar yanlış anlaşılmaya sebeb olabilir onun için silerseniz memnun olurum yardmınız içinde sağolun ...

orhanblt

orhanblt

Üye
bOŞUNA O YÖNTEM BU YÖNTEMLE UĞRAŞMA HATTA FORMAT ATSAN YİNE BOŞ. Rom yüklemen lazım. googledan incele öyle yap telefon uçmasın.

• Beğen
Tepkiler: ghstr
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Pc Antivirüsü İse Silmeyebilir Normal Bence Truva Atı Filan Olabilir Güçlü Bişeydir

orhanblt

orhanblt

Üye
Pc Antivirüsü İse Silmeyebilir Normal Bence Truva Atı Filan Olabilir Güçlü Bişeydir
Ne antivürüsü format atsan fabrika ayarlarına dönsen yine silinmiyor. Telefonun içine gömülü sistem dosyaları gibi davranıyor. O yüzden rom yüklemen gerekli. Başıma geldi, başka çözüm şuan yok

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
arkadaşlar com.android.systemui isminde telefona virüs bulştı avast ile taratıyorum siliyor yeniden ortaya çıkyor telefon kapanıor internetten sürekli prgram indirior yardımcı olabilirseniz sevinirim ...

Hocam tek caren var o da Stock ROM atmak başka turlu silemezsin o virusu

Ebrar19

Üye
    Konu Sahibi
eminsiniz değilmi arkadaşlar yani illa sistem yüklenmeden çözüm yokmu yaw şimdi telefonculara paraya baymayalım yok yere hiçmi çaresi yok acaba
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu sitede bi çözüm var ama inglizce olduğu için anlamayadım

burdada kendi gösterio bu çözümler kesin çözermi acaba hep ingilizce anlşılmıo
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

kralberk13

kralberk13

Üye
2.videoda telefonu formatlıyor
aslında 2 videoda anlaşılır kolay yapımları

orhanblt

orhanblt

Üye
Eminim emin. Benim başıma da geldi ve heryolu denedim olmadı. Niye olmadı dersen yukarda bahsettiğim gibi virüs sistem dosyası gibi davranıyor. Yani format atsan bile facebook uygulaması gibi silinemeyen bir konumda. yada bluetoth uygulaması yada klavye uygulaması gibi vb.
Özetle imajı değiştirmen lazım. Oda stock rom dediğimiz şey işte

• Beğen

Üst Alt