İstek GM DİSCOVERY 2+ PLUS STOCK ROMU OLAN?

Sponsorlu Bağlantılar

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
    Konu Sahibi
GM DİSCOVERY 2+ PLUS STOCK ROMU OLAN?
merhaba Arkadaşlar ben telefona lollybeat romu attım ve yedekleme yapmıştım fakat ysnlisikla telefonu sıfırların ve o backup yaptığımı yani yedekledigim şey silinmiş sandım fakat telefon hafızasına baktım clockworeckmod DİE bir dosya var icindede 3,,4 tane dosya vardı su şekilde 2015.17.07.46
2015.17.07.47
2015.17.07.45 die fakat bunlar restore edilecek ise nasıl edilecek twrp de restoreye tikliyorum çıkmıyor bos bizi var twrp ile backup restore yapmıştım simdi ne yapmalıyım bana Aranızda GM DİSCOVERY 2+ STOCK ROMU verebilecek bir Allahın kulu çıksın ona dua edicegim valla :) arkadaşlar ne olur telefonu rootsuz ve romsuz olan birisi bana yapsın su stoc romu yaa ama telefonu 2+ plus olacak ona gore yoksa olmaz! şimdiden Teşekkürler Arkadaşlar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Clockworkmode varsa çince recoveryden yedek almışsın demektir, aynı recoveryden geri yükle
O dosyaların boyutunun fazla olması lazım öyle dimi

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
    Konu Sahibi
Clockworkmode varsa çince recoveryden yedek almışsın demektir, aynı recoveryden geri yükle
O dosyaların boyutunun fazla olması lazım öyle dimi
Hallettim senin dosyayı PC ile yaptimda açılırken Alcatel DİE açılıyor ama ana ekranda bitek Alcatel yazıyor 2. Gelişinde duscovery 2+ yazıyor :)

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Hallettim senin dosyayı PC ile yaptimda açılırken Alcatel DİE açılıyor ama ana ekranda bitek Alcatel yazıyor 2. Gelişinde duscovery 2+ yazıyor :)
Bunu recoveryden kur

Daha ônce kurduğun rom stock logoyu değiştirmiş benim yedekle alakası yok :oke:

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
    Konu Sahibi
Bunu recoveryden kur

Senin yedeğinde sorun var demedimki senin yedek muhteşem ötesi o yedek olmasaydı nanayi yiyordm bn tekrar teşekürler sana :)
Bunu recoveryden kur

BU arada verdiğin dropbox linkini indirdim fakat bozuk galiba o şey dosya açılırken yarim açıyor bir kontrol et istersen?

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
    Konu Sahibi
Dosya açarken dedim pardon telefon açılırken general mobile yazıyor altında karıncalanma var ama

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Senin yedeğinde sorun var demedimki senin yedek muhteşem ötesi o yedek olmasaydı nanayi yiyordm bn tekrar teşekürler sana :)

BU arada verdiğin dropbox linkini indirdim fakat bozuk galiba o şey dosya açılırken yarim açıyor bir kontrol et istersen?
Recoveryde hata mı verdi nasıl yadım açılıyor
O dosyayı kendim oluşturdum orjinalin yerini tutmaz tabiki :)

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
    Konu Sahibi
Mesela Alcatel yazısı gitti tamam ama yeni geleni
Boyle
General Mobile
(Bu kısımda harfler yarim gözüküyor . POWER ed bu android