Gm Discovery 16GB Ekranın bir bölümünün dokunmatiği çalışmıyor


kkordak

kkordak

Üye
    Konu Sahibi


Arkadaşlar linkteki resime de görüldüğü gibi ekranın bir bölümünün dokunmatiği çalışmıyor
Twrp yüklerken brick olmuştu bende flashtool ile yeniden yazılım attım ama böyle oldu birkaç kere daha flashtool ile denesemde değişme olmadı kalibrasyon filan denedim ama çare olmadı.
Desteklerinizi bekliyorum.
 
Son düzenleme:
cskn_09

cskn_09

Üye
aynı sorun benim başımada gelmişti ekranı değiştirmiştim öyle çözülmüştü umarım düzeltebilrsiniz
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt