Telefon Tavsiyesi GM 5+ mı, Grand Prime+ mı? 500-700 Lira Aralığında Ürün Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
GM 5+ mı, Grand Prime+ mı? 500-700 Lira Aralığında Ürün Tavsiyesi
Vestel, Xiaomi, Alcatel falan derken birkaç modele baktım ama yorumlar düşündürücü. Yerden yere vuruyorlar. En son Gm5 Plus iyidir dedim ama onda da "Pişmanlıktır." diyenler çok fazla. Şarj giriş yeri arızalanıyor diyenler de var.

Sözün özü; whatsapp başta olmak üzere görüntülü görüşme için kullanılacak bir telefon almak istiyorum. s3 ve s3 mini gibi ön kamerası az ışıkta bile güzel iş gören, hoparlör sesi gayet yüksek olan bir telefon arıyorum. Fiyat kampanyasına göre en son bu iki telefon arasında kaldım. gm5+ ve grand prime+

Sizce sıfır telefon olarak 500-700 lira aralığında hangi telefon?

Teşekkürler.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Gm 5 Plus.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Silinen Üye 484994
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Telefona yapılan kötü yorumlar gerçekten düşündürüyor. Halbuki gayet iyi özellikleri olan bir telefon. Şarj yerinin bozulması, teknik desteğin ilgisizliği derken yorumları her okuduğumda daha da uzaklaşıyorum telefondan. Ne yapsam acaba.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Telefona yapılan kötü yorumlar gerçekten düşündürüyor. Halbuki gayet iyi özellikleri olan bir telefon. Şarj yerinin bozulması, teknik desteğin ilgisizliği derken yorumları her okuduğumda daha da uzaklaşıyorum telefondan. Ne yapsam acaba.
Emin ol bu ülkede çoğu insan elindeki elektronik aletleri kullanmasını bilmeden sırf yazmak için yazı yazarlar. Playstoreda bile birçok uygulamayı yerden yere vuran ama kullanmaya devam ede tipler dolu. Bence o yorumlara çok fazla takılma derim.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
2 yildir, kullanıyorum. [GM 5 Plus] Hiç bir sorunum olmadı. Yorumlara kafanizi yormayin, onlar Yorum yapmak için, yorum yapan insanlar. Kullanıcı olarak bana, güvenebilirsiniz. Cihazın hiç bir olumsuz yanı yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Silinen Üye 484994 ve PALA.
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Her ne alırsan al ama GM 5 Plus alma. Ben aldım fazla kullanamadım sattım. Kronik sorunlar var. Batarya çabuk ölüyor ve şebeke sorunu oluyor genelde.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Xiaomi al

£

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
2 yildir, kullanıyorum. [GM 5 Plus] Hiç bir sorunum olmadı. Yorumlara kafanizi yormayin, onlar Yorum yapmak için, yorum yapan insanlar. Kullanıcı olarak bana, güvenebilirsiniz. Cihazın hiç bir olumsuz yanı yok.

Anlıyorum ama sizden hemen sonra biri de olumsuz bir yorum yapmış. Zaten youtubede teknik servisle ilgili de ciddi sıkıntılar olduğu konuşuluyor.

Geçen yıl bir arkadaş mi5 almıştı. Onunla benzer kalitededir diye mi4 falan düşündüm ama onu da yerden yere vuruyorlar. Hani elimdeki Huawei g610'un kamerası kötü olmasa telefon alacağım kişiye direkt onu vereceğim; o noktaya geldim açıkçası. Mi4 nasıldır sizce? Teknik servisi istisnasız kvk mıdır? Ön kamerası ışığı iyi alıyor mu ve hoparlör sesi nasıldır?

• Beğen
Tepkiler: ua_mustafa_20 ve TheNightMare.
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Anlıyorum ama sizden hemen sonra biri de olumsuz bir yorum yapmış. Zaten youtubede teknik servisle ilgili de ciddi sıkıntılar olduğu konuşuluyor.

Geçen yıl bir arkadaş mi5 almıştı. Onunla benzer kalitededir diye mi4 falan düşündüm ama onu da yerden yere vuruyorlar. Hani elimdeki Huawei g610'un kamerası kötü olmasa telefon alacağım kişiye direkt onu vereceğim; o noktaya geldim açıkçası. Mi4 nasıldır sizce? Teknik servisi istisnasız kvk mıdır? Ön kamerası ışığı iyi alıyor mu ve hoparlör sesi nasıldır?
Onu bilmiyorum bende 4x var

£

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Gm4 alın daha sağlam . Biraz kaba yapısı var sadece .

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Google'a GM 5 Plus batarya sorunu veya GM 5 Plus şebeke sorunu yazarsan telefonun ne kadar sorunlu olduğunu görürsün.

ua_mustafa_20

Üye

ısınma problemi var kardeşim
snapdragon 821 vardı sanırım onda
ısınma problemi hariç başka sorun yaşamadım
ön kamera çok güzeldi
sesi de gayet iyiydi
alttan tutarken köşeli olması parmaği acitiyordu
hadirladiklarim bunlar
servislik sorun yaşamadım
kılıf ile kullaninca isinmayi hissetmiyorsun
kronik sorun yok(ben hiç problem yaşamadım)

technogamer2345

Üye
Xiaomi

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Ben de GM 5 Plus kullanıyorum, batarya sıkıntılıydı garantide değiştı şimdi 8.o oreo ile gayet iyi

Üst Alt