Glock'a Podyum Hediyesi..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Timo Glock, Macaristan'da aldığı ikinciliği ardından yeni bir Toyota anlaşması ile ödüllendirilecek.Alman pilot, Almanya'daki kazasından yalnızca iki hafta sonra Macaristan'da kendisi ve takım adına sezonun en iyi sonucunu elde etti.

Sezona zor bir başlangıç yapan ve Montreal'deki yarışa kadar puan almayı başaramayan Glock'un son yarışlarda gösterdiği performans Japon takımı ikna etmiş gibi görünüyor.

Toyota takım patronu John Howett henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Glock'un 2009'da Jarno Trulli ile beraber takımda kalacağını söyledi.

"Her iki pilotumuzu da takımda tutmayı planlıyoruz ve bu konuda bir şüphe olduğunu düşünmüyorum."

"Burada gerçekten güçlü bir yarış çıkardığı için mutluyum. Jarno da eğer kötü startı nedeniyle Mark Webber'in arkasında kalmasaydı iyi bir yarış çıkarabilirdi. Yine de elde ettiğimiz bu güçlü sonuçtan memnunum."

Glock'un takımda kalmasıyla, Kazuki Nakajima'nın da 2009'da Williams'da kalacağı kesinleşmiş oluyor.
 
schumici

schumici

Üye
helal be böyle şansları değerlendirsin daha ne anlaşmalar imzalar
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt