Glock İyi Hissediyor..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Spa-Francorchamps'ta konuşan Timo Glock, iki hafta önce Valencia'da boğuştuğu sorunların ardından şu anda kendisini iyi hissettiğini söyledi.Macaristan'da kariyerinin ilk Formula 1 podyumunu kazanan Toyota pilotu İspanyol liman kentindeki sonraki yarışta okta rekabetçi olmyan bir performans sergiledi. Takım arkadaşı Jarno Trulli üstün bir haftasonu sergilerken Glock sıralama turlarında 13. yarıta ise ancak 7. sırayı alabildi.

İsviçre'den Motorsport Aktuell'e konuşan 26 yaşındaki Glock, İspanya'da yaşadıklarının ardından şu anda kendisini tekrar iyi hissettiğini söyledi. Bununla birlikte Valencia yarışı boyunca bariyerlerle mücadele ettiğine değindi.

" Eğer 11. ya da 12. sıra için mücadele ediyorsam, bundan vazgeçebilirim. Fakat puanlar için mücadele ediyor olsaydım bu dişe dokunur birşey olurdu.
 

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
442
Doğuş Pertez
Doğuş Pertez
Cevap
1
Görüntüleme
465
maxibrk
>>impacter<<
Cevap
1
Görüntüleme
435
schumici


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt