global race:raging thunder+5 track for 5800

Konu Sahibi
global race:raging thunder+5 track for 5800
Sitede Oyun var fakat 11 track ekleyip veriyorum.Konu başlığında 5 track yazmıştım fakat yanlış yazmıştım 11 yeni Track vardır.
5800 xm ilk alındığında içerisinde oyun yüklüdür eğer değilse ilk linkteki oyunu indirip kurun.Ardından Track'ları zip içinden çıkarıp C:/Private/2001273c dosyasına atın.
İyi oyunlar

Ekli dosyalar

Tepkiler: kariban, Nightyice, Silinen Üye 726286 ve 90 diğerleri

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler

Dosyalar Eklendi

Konu Sahibi
asíl ben tesekkür ederim.Sanada cok tesekkurler Aníl abi.

Konu Sahibi
270 kere bakılmış toplam 86 kere indirilmiş sadece 2 teşekkür var.Saol Anıl abi ve sinek2323.

gagabmt

Üye
İndirdim Fakat Bunu Nasil Oyunda Kullanacagiz ?

adder10

Üye
süresi geçmiş sertifika hatası veriyor help

Konu Sahibi
İndirdim Fakat Bunu Nasil Oyunda Kullanacagiz ?

Track dosyalarını C:/Private/2001273c içine attıktan sonra oyuna gir şampiyona kısmından arabanı seç ardından alanlar karşına çıkacak oradan seçip oynayabilirsin

--------------- Ekleme ---------------

süresi geçmiş sertifika hatası veriyor help

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...ak-2010-son-versiyonlarda-denendi-289346.html buradan halledebilirsiniz.

hocam bu oyun 5800 a yüklenmiyor neden anlamadım yardımcı olurmusun.

Perfect!

Üye
teşşekkürler

C:/Private/2001273c bunu bulamadım

Konu Sahibi
hocam bu oyun 5800 a yüklenmiyor neden anlamadım yardımcı olurmusun.

simdi indirip denedim yükleyebildim nerde sorun yasiyorsun daha acik söylersen yardimci olurum

teşşekkürler

C:/Private/2001273c bunu bulamadım

oyunun telefon hafizasina yüklü olmasi ve telin hackli olmasi gerek 5800 olan arkadaslarimin hepsi denedi oldu hepsinde C:/Private/2001273c var.

zozing

Üye
hocam benim tel hackli fakat o dediğin gizli dosya hala gorunmuyor bende oyun da yuklu hem ilk 5trck bütürmiştim bile

Konu Sahibi
hocam benim tel hackli fakat o dediğin gizli dosya hala gorunmuyor bende oyun da yuklu hem ilk 5trck bütürmiştim bile

şimdiye kadar birçok kişinin telefonuna attım oldu ve klasör vardı x-plore kullanıyorsan ayarlardan tekrar kontrol et gizli klasörler ve sistem klasörleri açık mı diye

zozing

Üye
bunu söylemen yeterli oldu teşekkürler xplore kullanmıyordum ama artık kullanıcam

ttgg

Üye
vaybe +5 yol bide teşekkürler