Gitar çalışmak için kaynaklar;ritim,hız,solo teknikleri ...Kısaca Troy Stetina ve dersleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
    Konu Sahibi
Gitar çalışmak için kaynaklar;ritim,hız,solo teknikleri ...Kısaca Troy Stetina ve dersleri
Gitar egsersizleri arıyorum,nasıl hızlanabilirim,hem gitar çalma becerisini geliştirecek hemde şöyle çalarken zevk alacağım tab vs olsa diyorsanız işte size konu :D

Bu konu gitar çalmayı bir yere kadar öğrenmiş ama kendini dahada üst seviyeye getirmek isteyen arkaşların ilgisini çeker umarım :)
Troy Stetina nın gitar dersleri belki duymuşsunuzdur duymayan arkadaşlar çok şey kaçırıyorlar :)

Metal Rhythm Guitar Volume 1

Metal Rhythm Guitar Volume 2

Thrash Guitar Method

Metal Lead Guitar Primer

Metal Lead Guitar Volume 1

Metal Lead Guitar Volume 2

Speed Mechanics for Lead Guitar

Fretboard Mastery

İsimlerden anlaşılıyor sanıyorum derslerin hangi konuları temel aldıkları.Bu derslerin tamamı ingilizce ama bazılarında tab vs ön planda olduğu için fazla bir ingilizce bilgisi gerektirmiyor.Türkçe'ye çevrilmiş olanı varmı bilmiyorum.

Bu kitapları hakkını vererek çalışan arkadaşların gitar seviyeleri tavan yapar :D benden söylemesi ...

Kitapları buradan paylaşamıyorum (telif hakları gereği).
Ee o zaman niye konu açıyorsun diye sorabilirsiniz doğal olarak :) Gitar çalmak,öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara kaynak ismi vermiş olmak.Bu konun amacı budur.Satın almak isteyenler orjinal sitesi : ziyaret edebilir veya internetten yukarıdaki ders isimlerini aratıp indirebilir ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...