Gitar almayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
Gitar almayı düşünüyorum
slmlar arkadaşlarr.
ben bir gitar almak istiyorum..wede daha acemiyim yane yeni öğrenicem.wede solağım.öğewndiğim kadarıyla teller i tersten sardırmam gerekecekmiş...dogrumu? bide sorum ne fiyat aralığında ne tarz bi gitar önerirsiniz? günümüzn pop şarkıları we slow şarkıları nı çalmak hayalim olduğunuda belirtim.hangi gitar buna en uygundur .acemiyim ama genede o 60 milyonlu gitarlardan pekte istemiyorum.Devamlılığı olsn..250 milyon ciwarı fln olabilr daha aşasıda tabi..ya sonuş olarak ben bu konuyu hiç bilmiyorum .bilen arkadaşlar görüşlerini belirtirlerse çok sevinirim... :rolleyes:

pisikopat_5

Üye
benım hasyalımı her zamn elektıro gıtar suslemıstı ;)
ama klasık ten baslamadan ona gecemezsın dıye bılıyorummm
yanı zorluk bakımından

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
ewt arkadaşlar yorumlarınıı beklirorum...pisikopat sagol

psycho potter

Üye
hic bi fark yok zorluk bakımından rahatlıkla elektroya baslayabilirsin ama klavyesi rahat bi gitar alırsan zorluk cekmessin fiyat olrak ta her fiatta var ardıına bağlı

eros

Üye
slmsss,
walla bnimde gitar calmaya baslıyalıı bi yıl oldu. hakkaten gzl biseyyy....neeesee
bnim ööönerm ispanyol gitarı olur.sesi cok gzl ve öööle fazla pahalıda diiil. marka: antornio sazchez (gibi bisey :D ) hakkatn cok gzl sesi war 200 milyon civarlrında gzl bi gitar......:artı:

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
diorsnz ,,, teşekkrler..alddım bn habernz olsn..rodriquez (yazamadım byle bişi işte)...ghzl bişi..ispanyol gitr.150 ytl..

keano

Üye
Fender Stratocaster al :lol2:

yeni baslayanlar icin yamaha pacifica 112 iyi deniyor.

erayerdemli

Üye
slm ben uzun yıllardır gitarla uğraşıyorum ve bu konuda epey bilgim var klasik alcaksan senin istediğin fiyat aralığında admiranın juanita ve somra modellerini önerebilrim ya da antoni sanchezin bir kaç modeli var

massut

massut

Üye
bende elektro klasik var Takamine EC 128 çok memnunum.Tavsiye ederim. ;;)

deskator

Üye
hiçbişey bilmiyor olarak algılayıp cvp veriyorum elektroya girme .. ilk önce elin krılsın washburn db-10 al bunda çalış hem seni yormaz hemde uygun fiyata yarı pro bir gitarın olur .. basit olsun ucuz olsun ilk giter deyip sakın portakal kasasından imal edilen gitarlardan alma , onlar hem sağır olur hemde seni yorar ,kısa surade bıkarsın ..

massut

massut

Üye
Originally posted by deskator@May 25 2005, 12:15 PM
hiçbişey bilmiyor olarak algılayıp cvp veriyorum elektroya girme .. ilk önce elin krılsın washburn db-10 al bunda çalış hem seni yormaz hemde uygun fiyata yarı pro bir gitarın olur .. basit olsun ucuz olsun ilk giter deyip sakın portakal kasasından imal edilen gitarlardan alma , onlar hem sağır olur hemde seni yorar ,kısa surade bıkarsın ..
[post=63554]Quoted post[/post]​
arkadaşa katılıyorum

scarfacee76

Üye
alhambra yada camps in modellerinide önerebilirim. ama fiyat olarak biraz pahalılar. ben camps sp 6 kullanıyorum çok memnunum

dadido

dadido

Üye
adres verebilirmisiniz pm please!!!

Arif_x

Üye
...ilerde elektro düşünüosan ...akustik te alabilirsin...penaya alışırsın...yada klasiği pena ile çalabilirsin...picking tekniği diye bi şey var onu öğrendimi gelir gerisi...selim şık ın video ları var..onları izle çok şey öğrenirsin...gitar olarakta öğrenci gitarı istemiyorum iyisinden başlıcam de...onlar sana verir :)...yada bi bilenlede gidebilirsin tükana...hade kolay gelsin..başladımı bırakma..yoksa yapamazsın ok...

Üst Alt