Gitar Akord Programı (VITO Metronome v1.10)

genc1

Üye
tşk 10 kere...

E65'te sertifika hatası alıyorum, ne yapmak gerekiyor?

emeğine sağlık 25 ytl verip akor aleti almaktansa cepte taşırım daha iyi... sağol...

merhaba arkdaslar böle bi paylaşımdan ötürü öncelikle cok tsk ederim fakat programda akord bölümü hatalı çaılışıyo teli en yakın buldugu seste ve dies olarak akord edıo ben denedım akord edeyim derken daha cok bozdum ama iyi oldu bozunca kulaktan akord etmeyi öğrendim

İşe yaramıyor çok denedim bu programı ama olmuyor... Sesler birbirini tutmuyor ....

mitatefe

Üye
arkadaşlar bende kurmaya çalışıyorum ama beceremiyorum süresi geçmiş sertifika diye bir ileti geliyor telefon e 51 nokia yardımcı olabilecek varmı

reeokan

Üye
arkadaslar sagolun sayenizde akord aleti almaktan kurtuldum

çok teşkr uzun zamandır aradığım bişidi

anti-x

Üye
eyvallah güzel bi program

çok teşekkürler ne zamandır arıyordum bende...

arkdaşlar bu program sadece mi (ince) olanın sesını verıoo gerı kalan sesler uyuşmuyo acıckası kulaktan yapacagınız akorddan daha cok memnun kalacaksınızdır. programı gitara yenı başlayan arkadaşlara tavsiye etmıyorum.. tşkk

jakar

Üye
5700 da denedim fakat çok sağlıklı bir program değil ben kendi kulağımla daha iyi yapıyorumm şahsen yinede paylaşana teşekkürler güzel bir paylaşım...

bütün telefonlarımda olmazsa olmaz firstlady imdir kendileri Mİ kaçtımı yakalanmıyo bu olmazsa ...çok saol arkadaşım