Gif Me! Camera Pro V.1.21 [HG Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Gif Me! Camera Pro V.1.21 [HG Türkçe]

Google Play Bağlantısı:
Gif formatında videolar hazırlayabileceğiniz güzel bir uygulama

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DeaDKiSs69, ÇaRşI 2387, xmustx ve 1 kişi daha

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
:tşk:

98farom98

98farom98

Üye
:tşk:

palpolisi

palpolisi

Üye
Videolar ı gif e mi çeviriyor. Bu arada hakan güven teşekkür ederim telefonu yaptım rom yükledim sayaç 1 oldu ve bende cihazı root ettim

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Videolar ı gif e mi çeviriyor. Bu arada hakan güven teşekkür ederim telefonu yaptım rom yükledim sayaç 1 oldu ve bende cihazı root ettim
Video çekiyorsunuz kaydederken gif formatında kaydediyor...
rica ederim sorunun çözüldüğüne sevindim...

palpolisi

palpolisi

Üye
Bana video yu gif yapacak uygulama lazım anim gif uygulaması ile duvar kağıdı yapıyorum güzel oluyor
Hakan güven rotate uygulaması var bi ara onu da çevirin türkçeye ekran yönünü istediğin gibi döndürüyor sabit kalıyor HDMI için güzel bir uygulama
Ve kid's shell i çocuk modu çocuklar elimden telefonu alınca bu moda geçiriyorsun iyi oluyor yoksa ya siliyor lar ya bozuyorlar.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Bana video yu gif yapacak uygulama lazım anim gif uygulaması ile duvar kağıdı yapıyorum güzel oluyor
Hakan güven rotate uygulaması var bi ara onu da çevirin türkçeye ekran yönünü istediğin gibi döndürüyor sabit kalıyor HDMI için güzel bir uygulama
Ve kid's shell i çocuk modu çocuklar elimden telefonu alınca bu moda geçiriyorsun iyi oluyor yoksa ya siliyor lar ya bozuyorlar.
İstek uygulama çeviri için google play linki atın

palpolisi

palpolisi

Üye

arka plan resmini değiştirebilir sen değiştir i ver çocuklara uygun bi resim koy

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: palpolisi
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Eklenti Son Sürüme Güncellendi

DeaDKiSs69