Gergedan yalan olmuş :)

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gergedan yalan olmuş :)
Nedir Gergedan? Bugüne kadar soyunu sürdürebilmiş kara hayvanları içinde filden sonra en iri olan hayvan türü. Ama radyo dinleyenler bilirler, Gergedan denilince akla o malum ürünü tanıtırken tüm dünya sokağa dökülmüş marketleri yağmalıyor edasında kendini paralayan, aklı başında adamları bile "ulan acaba kaos mu çıktı" diye endişeye düşüren radyo reklamı gelir.

Fiyaskoyla sonuçlanacağından %100 emin olduğum Gergedan ürünleri beni yanıltmadı ama bu kadarını da beklemiyordum açıkçası. 300 milyon TL, eski parayla 300 trilyon vurgun yapmış herifler. 800 binden fazla insan bu damlalara, haplara para vermiş. İnsan düşünmeden edemiyor, parti kursalar 800 bin oyla meclise girecek Gergedanlar :D

Detayları burdan okuyabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, Buğra, Nextman ve 1 kişi daha

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Hayret sonunda farkına varmışlar demek :D.Ürün tanıtımda çığır açmıştı adamlar eskiden radyolarda tiyatro dinlerdik , günümüz versiyonu :D.Spiker ile satıcı nasıl kavga ediyor Allahım insanın "ya ne olur biri ayırsın şunları " diyesi geliyor :zuhaha::zuhaha:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy, OttomaN TigeR, Buğra ve 1 kişi daha
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Abi 800 bin kişi vahim bir rakam değil mi? Bayan arkadaşının içeceğine damla koyan adam pek de masum bir adam değildir bana göre. Ve bu adamdam yüzbinlercesi var.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy, OttomaN TigeR, Buğra ve 1 kişi daha
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Abi 800 bin kişi vahim bir rakam değil mi? Bayan arkadaşının içeceğine damla koyan adam pek de masum bir adam değildir bana göre. Ve bu adamdam yüzbinlercesi var.
Aynen malesef çok ünlü bir ulusal radyonun yayınına o an bulunduğum bölgede korsan şekilde sızdıklarına şahit oldum.Yetkililere bildirim yaptık dedi spiker ama demekki yeni ulaşmış haber.Sağlık boyutu skandal ? bunu kimler kimlere kullandı ? ama trajikomik olanıda tüm müşteri bilgileride internette ve sosyal medyada şuan :D

Cem yılmaz bahattin dayı için ne demişti :D :zuhaha:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy, EroL ve OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:kop:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve Nextman
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Aboooo :aha:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Boynuzdan korkan gergedana başvurmuş vay arkadaş :D

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve Nextman
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Aynen malesef çok ünlü bir ulusal radyonun yayınına o an bulunduğum bölgede korsan şekilde sızdıklarına şahit oldum.Yetkililere bildirim yaptık dedi spiker ama demekki yeni ulaşmış haber.Sağlık boyutu skandal ? bunu kimler kimlere kullandı ? ama trajikomik olanıda tüm müşteri bilgileride internette ve sosyal medyada şuan :D

Cem yılmaz bahattin dayı için ne demişti :D :zuhaha:
:kop2:

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt