gereksiz mesajlarda çok fazla online olmuyormuyuz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
gereksiz mesajlarda çok fazla online olmuyormuyuz
Arkadaşlar benım rahatsız oldugum bır konu var gereksiz mesajlarda çok fazla onlineyiz gibime geliyor benım.Gırgır yapıyoruz iyi hoş güzelde hiç pc cep telefonu gibi konular konuşmuyoruz.
Sıcak fırsatlarda bir konu açtım kimse yüzüne bakmıyor.Telim bozuldu diye konu açtım üç dört kişi cevap vazdı.Ayın en gereksiz üyesi seçilse herhalde ben seçilirim.Ama diyer konularda açtıgımda boşuna açıyormusum gibime geliyor.Benmı abartıyorum siz ne düşünüyorsunuz

Anıl Umut

Emekli Yönetici
yani doğrudur
her bölümle ilgilenen belli başlı arkadaşlarımız var
herkes herşeyi bilecek değil
mesela ben buralarda çok online ım biliyorum ama elimden geldiğince bakıyorum yine o taraflara

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
TeLefon iLe iLgili BöLümLerde de Konu Dışı BöLümLerinde de Aktifim..
Ama O BöLüm ve Bu BöLüm de iLgiLenen ArkadaşLar Aynı DeğiL.. Çok Az Kişi Var..

Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
ewet az kışı var

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
TeLefonLar Hakkında BiLgi aLmak İstediğin BiriLerini Arıyorsan AlpeRenBuGRa ve >çiLeke$< le Görüş.. Bana Çok YardımLarı Dokundu.. ;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Doğru kesinlikle hak veriyorum...Bu kadar gereksiz bölümde online olunacağına diğer bölümlerle daha fazla ilgilenebilir ;) Tabi bilgili olmak kaydıyla..

saygıLar

researcher

Üye
insanlar sohbet etmek istiyor biraz ondan...

Yasminozz

Yasminozz

Üye
cep tel.iyle hiç ilgilenmiyorum...telefonuma ayda yılda bi sadece tema atarım onun dışında hiç bi programa bakmam kurcalamayıda sevmem...tel.i kaç zamandır kullanıyorum daha kurcalamamışım nerde ne var diye...benim için tel. güzel resim ve video çeksin ve sesi çok olsun yeterli...o yüzden de maxide tel.lerle ilgili hiç bi konuya bakmıyorumm çok dikkatimi çeken bi program olmadığı süre....:)

konu dışı bölümünde takılıyorum...daha doğrusu takılıyodumm...bazı tartışmalardan dolayı ordan da soğudum...şimdi sadece gereksiz msjlar ve oyun bölümüne takılıyorum..ve benim için yeterli... ;)
titanic ark.ımızın dediği gibi maksat muhabbet olsun... ;) ;)

mservank

mservank

Üye
aynen ben de ilk zamanlar çalmak için burdaydım sonra buraları keşfettim ben de tema bölümüne bakarım biraz da oyun
tartışma olursa konu dışında çok aktifimdir:D
olmadı oyun bölümü gereksiz konular:)
bu bölümler kapanırsa yıkarım siteyi:ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
İnsanlara cep telefonu programı mı yazayım? lütfen kapasitemi zorlamayın :) forumu renklendirmezsek, bunca emek boşa gider, dosyasını indiren çeker gider..

elmyra

Üye
walla eskidendi o eskiden cep telefonumla ilgil her seyi biliyorum o yüzden cep kısmına girmiyorum cep telefonu programlarınıda genelde başka yerlerden karsılarım eskiden sadece cep kısmına yardımcı olmak sorulara cevap vermek için girerdim artık oda yok mallesef aktiff üyelerii küstürüncee siteden koparmayıp gereksiz mesaj kızmında saklıyorum o yüzden bu bölümlerdeee bir kalabalıklaşma oldu :islik:islik:islik:islik

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Kimisi arkadaşının mesleğini sever, kimisi parasını sever, kimisi yaptığı yemeği sever kimisi de hoş sohbetini sever!
Ben maxicep'in hoş sohbetini seviyorum!..

keremerson

keremerson

Üye
İsteyen istediği bölümde aktif olur istediği bölüme girer.. Forumda kimseyi sorgulayamazsın bu yüzden.. Ve ayrıca forumda yardım alabileceğim biçok cep telefonundan son derece iyi anlayan, program yazabilen, türkçeleştirmelere yapan birçok uzman arkadaş var.. Ağırlık tabiki de cep telefonunda olsa iyi olur çünki site maxiCEP.. Ama isteyen sadece gereksizde takılır isteyen oyunda :oke:

--------------- Ekleme ---------------

Kimisi arkadaşının mesleğini sever, kimisi parasını sever, kimisi yaptığı yemeği sever kimisi de hoş sohbetini sever!
Abi yorumlarına hayranım senin yaa :oke::oke:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye

GüzeL ve Yerinde Bir Cevap.. ;)
+
Çok Güzel Paylaşımlar Oluyor.. Ben Cep Telefonu Bölümünden Çok Faydalandım.. Hiç Biryerde Bulamadığım Program, Oyun, Tema Bu Sitede Mevcut..
Ayrıca Çok Canayakın,Dostcanlısı Arkadaş var..
Eee Bu Kadar Özellik Bir Adreste Toplanırsa Oradan Kopmak Mümkün mü? :)

Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
haklısınız ama yınede arkadaşlar yararlı paylaşımlarda daha cok aktif olursak iyi olur görüşündeyım tabi bu benım gorusum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt