Gerçekten halimiz ne olacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Gerçekten halimiz ne olacak?
Samimi soruyorum. Araba yok, faturalar çok, sipariş verirken marketten alırken ucuza yöneliyoruz ve seçiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Baydırman

PALA.

PALA.

Üye
Samimi soruyorum. Araba yok, faturalar çok, sipariş verirken marketten alırken ucuza yöneliyoruz ve seçiyoruz.
Hiç alamamaktan iyidir ama unutmayalım ki, bunu isteyen bizim kendi halkımızdır, böyle yönetilmeyi istiyordu, istediğine kavuştu.
Sarı muhalefetide aynı hatta ikdidardan beter. Çok istedik sonunda istediğimizi bulduk, hiç hayıflanmaya hakkımız yok şimdi.

Tarım ülkesinde buğday - yağ gibi temel besinler ithal, kimse demesin tarımda ileri gittik falan, eskiden yerli üretim vardı, şimdi reklam var, reklamın da iyisi kötüsü olmaz, reklam reklamdır.
Mesaj birleştirildi:

Reis bile ülkenin durumunu öğrenince şok geçiriyorsa, vatandaş ne yapsın, kimse demiyor ülke ne hale geldi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Anonymous_, Silinen Üye 2553318 ve 2 diğerleri

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hiç alamamaktan iyidir ama unutmayalım ki, bunu isteyen bizim kendi halkımızdır, böyle yönetilmeyi istiyordu, istediğine kavuştu.
Sarı muhalefetide aynı hatta ikdidardan beter. Çok istedik sonunda istediğimizi bulduk, hiç hayıflanmaya hakkımız yok şimdi.

Tarım ülkesinde buğday - yağ gibi temel besinler ithal, kimse demesin tarımda ileri gittik falan, eskiden yerli üretim vardı, şimdi reklam var, reklamın da iyisi kötüsü olmaz, reklam reklamdır.
Mesaj birleştirildi:

Reis bile ülkenin durumunu öğrenince şok geçiriyorsa, vatandaş ne yapsın, kimse demiyor ülke ne hale geldi.
bilgisayar ve telefon fiyatları uçmuş durumda. bozulanlar tamirciye götürür. peki kullanılamayacak hale gelince ne olacak?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
PALA.

PALA.

Üye
bilgisayar ve telefon fiyatları uçmuş durumda. bozulanlar tamirciye götürür. peki kullanılamayacak hale gelince ne olacak?
Çıkar bakayım telefonunu diyenlerden kurtulmuş olacaksın. Vergiye dayalı ekonomi değişmedikçe böyle. Aaaa vergi %1 oldu, herşey sudan ucuz oldu.
50 liraya 2 litre mazot alır hale gelindi, her zaman 50 liralık yakıt alanlar yakında 2 akaryakıt istasyonun arasında yolda kalınca akıllanır belki diyorum ama nafile. İkdidarıda, sarı muhalifleride hepsi binmiş milletin sırtına, herkes halinden memnun, bu millet akıllanmaz, böyle gelmiş böyle gider.

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Silinen Üye 2553318
Baydırman

Baydırman

Moderator
Böyle gelmiş böyle gitmez gitmez inşallah :ehe

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve PALA.
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Tüm dünya bizi kıskanıyor moruk herkeșler bizi kıskanıyor duymayan kalmasın çatır çatır çatlıyor herkes herșeyimiz çok iyi ehonomi'de çoh iyi maşallah

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Baydırman

Üst Alt