Gerçekler & Reklamlar ( German foods and reality )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Alman kültüründe fast food'un olmadığını belirten kesime karşı yapılan araştırma ve yenilen yemeğin kalitesini ortaya koyan güzel görsel bir araştırma;
 
  • Beğen
Tepkiler: Lina_TR
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Değişik...

Teşekkürler Salih'im..:oke:
 
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Eyi yorumsuz kalıyorum öyleyse ....
 
Pure Life

Pure Life

Üye
çok kötüymüş yaa
 
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
salih ne yaptın ya zaten karnım açtı:( iştahım kabardı :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt