Haber General Mobile'dan GM 5 akıllı telefon duyurusu geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
General Mobile'dan GM 5 akıllı telefon duyurusu geldi

ABD'de kurulan, İstanbul merkezli bir akıllı telefon üreticisi olan General Mobile sunduğu uygun fiyatlı modellerle adından söz ettirirken, yeni cihazları ürün yelpazesine eklemeye devam ediyor. Firmanın yeni akıllısı GM 5 adı ile resmi olarak duyurdu.

Bu yeni cihaz Google'ın Android One ailesinin bir üyesi olarak gelirken, yeni pazara sunulan Google Android 7.0 Nougat mobil işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Ayrıca Nougat ile duyurulan ilk Android One model olma özelliğine de sahip.

Bu yeni akıllı telefona bakacak olursak eğer, GM 5, altın sarısı, uzay grisi ve siyah olmak üzere üç farklı renk olarak satın alınabilecek. 5" büyüklüğünde ve 1280x720 piksel HD çözünürlüğünde dokunmatik IPS ekran içeren cihazın bu ekranı Gorilla Glass 4 desteğine de sahip.

Yeni GM 5, 1.2Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemcili Qualcomm Snapdragon yonga setinden güç alıyor. Ayrıca 2GB sistem belleği ve 16GB dahili veri kapasitesi ile satın alınabilecek olan GM 5'in arkasında 13MP kamera bulunuyor ve ön kamerası da 5MP olmakta.

140.5 mm x 69.75 mm x 9.3mm ölçülerine sahip olan ve 140gr ağırlık ile gelen GM 5 akıllı telefon 2.500mAh batarya içerirken, Türkiye pazarı yanı sıra Azerbaycan, Arnavutluk, Afganistan, Belçika, Bosna, Hırvatistan, Kıbrıs, Gürcistan, Gana, Yunanistan, Irak, Kenya, Lüksemburg, Moldova, Hollanda, Pakistan, Sırbistan, Tunus ve Özbekistan'da da satışa çıkacak.

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yok Abi Özellikleride Yaramaz Markada Yaramaz Bana Sorarsan.Şarj Soketi Olayından Sonra Firma İyice GÖzümden Düştü Zaten.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator

ABD'de kurulan, İstanbul merkezli bir akıllı telefon üreticisi olan General Mobile sunduğu uygun fiyatlı modellerle adından söz ettirirken, yeni cihazları ürün yelpazesine eklemeye devam ediyor. Firmanın yeni akıllısı GM 5 adı ile resmi olarak duyurdu.

Bu yeni cihaz Google'ın Android One ailesinin bir üyesi olarak gelirken, yeni pazara sunulan Google Android 7.0 Nougat mobil işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Ayrıca Nougat ile duyurulan ilk Android One model olma özelliğine de sahip.

Bu yeni akıllı telefona bakacak olursak eğer, GM 5, altın sarısı, uzay grisi ve siyah olmak üzere üç farklı renk olarak satın alınabilecek. 5" büyüklüğünde ve 1280x720 piksel HD çözünürlüğünde dokunmatik IPS ekran içeren cihazın bu ekranı Gorilla Glass 4 desteğine de sahip.

Yeni GM 5, 1.2Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemcili Qualcomm Snapdragon yonga setinden güç alıyor. Ayrıca 2GB sistem belleği ve 16GB dahili veri kapasitesi ile satın alınabilecek olan GM 5'in arkasında 13MP kamera bulunuyor ve ön kamerası da 5MP olmakta.

140.5 mm x 69.75 mm x 9.3mm ölçülerine sahip olan ve 140gr ağırlık ile gelen GM 5 akıllı telefon 3.500mAh batarya içerirken, Türkiye pazarı yanı sıra Azerbaycan, Arnavutluk, Afganistan, Belçika, Bosna, Hırvatistan, Kıbrıs, Gürcistan, Gana, Yunanistan, Irak, Kenya, Lüksemburg, Moldova, Hollanda, Pakistan, Sırbistan, Tunus ve Özbekistan'da da satışa çıkacak.
Batarya bilgisi yanlış yazılmış 3500mAh yazılmış doğrusu 2500mAh olacak.
@Buğra

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Invoke

Invoke

Üye
Gsmarenaya göre,
2500 mah.
160 gram.
ve Snapdragon 410.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve CaptainPrice.
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
düzenledim arkadaşlar.
bu cihazın ama 4g yerine benzer donanım az farklı tasarım ve daha güncel yazılım ile 4g yerini alması aslında :ehe

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
Hasand.

Hasand.

Üye
düzenledim arkadaşlar.
bu cihazın ama 4g yerine benzer donanım az farklı tasarım ve daha güncel yazılım ile 4g yerini alması aslında :ehe
Tamamen aynı ve 4g ile de fiyatı aynı 699tl

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bu Cihazı 4G'nin Android One Programı sona ermesine az kaldığı için, çıkardıklarını dusunuyorum. Binevi yeniden çıkmış gibi...

byAndroid

byAndroid

Üye
İşte bu bir çöptur. Donanım olarak, telefon boyutlarına kadar herşeyi ile 4g ile aynı model. Bari snapdragon 625 li falan bişey yapsaydın. 1.5 yıl önce çıkan bir cihazı yeniden niye çıkarırsın ki

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
General Mobile özellik ve fiyat olarak güzel cihazlar çıkarıyor ama malzeme kalitesi berbat illa bir kritik sorunu çıkar.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
İşte bu bir çöptur. Donanım olarak, telefon boyutlarına kadar herşeyi ile 4g ile aynı model. Bari snapdragon 625 li falan bişey yapsaydın. 1.5 yıl önce çıkan bir cihazı yeniden niye çıkarırsın ki
benim kişisel tahminim gm6 çıkarsa android one kapsamında snap625 kullanırlar gibi geliyor :)
gönül ister ki snap650 veya 652 olsun sonraki cihaz ama kader kısmet :ehe

Üst Alt