General Mobile Rehber Yedekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
General Mobile Rehber Yedekleme
Ülkemizde son yıllarda bir hayli popüler olan ve adından sıkça söz ettiren akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olan General Mobile piyasaya sunduğu fiyat / performans telefonları ile kullanıcıları kendisine çeken firmalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. İlk zamanlarda piyasaya sunduğu uygun fiyatlı MTK işlemcili cihazların ardından Google ile yaptığı işbirliği sonucunda Android One kapsamında 2 yıl boyunca Google tarafından güncellemeler alan cihazlarıyla başarısını devam ettiren şirket önümüzdeki yıllarda da adından söz ettirecek gibi görünüyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


General Mobile Rehber Yedeği Nasıl Alınır ?

Bu yazımda belki de milyonlarca General Mobile kullanıcısının merak ettiği veya zamanı gelince yapmak zorunda kaldığı General Mobile rehber yedekleme nasıl yapılır ? Onu anlatacağım. Öncelikle aşağıda göstereceğim anlatım yöntemi firmanın en eski cihazları içinde geçerlidir fakat arayüzde ufak tefek farklılıklar olabilir. Android One programı kapsamında yer alan modeller benzer arayüzler kullandığı için anlatımı öyle bir model üzerinden göstermeye çalıştım.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

General Mobile rehber yedekleme işlemi sadece birkaç tıklama ile yapabileceğiniz son derece kolay bir işlemdir. Öncelikle cihazınızda yer alan telefon yani çevirici uygulamasını açın. Daha sonra sağ üst tarafta yer alan üç nokta yani açılır menü butonuna basın.

Daha sonrasında içe/dışa aktar butonuna basın. Karşınıza gelen açılır menüde yer alan seçenekler arasından .vcf dosyasına aktar seçeneğine tıklayın. Size dosyanın adını ve nereye kayıt edileceğini soracaktır. Dosya adını yazdıktan sonra cihazın hafızasında istediğiniz bir yere kayıt edin.

Bu .vcf uzantılı dosyayı özenle saklamaya çalışın. Cihazda herhangi bir sorun olursa bu dosyayı daha sonra tekrar aynı yerden .vcf dosyasından aktar seçeneğini kullanarak rehberinizin tamamını geri yükleyebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: mnt34 ve Silinen Üye 484994


Üst Alt