General Mobile Planet -LÜTFEN YARDIM EDİN -

Sponsorlu Bağlantılar

apolye666

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Planet -LÜTFEN YARDIM EDİN -
Merhaba arkadaşlar GM PLANET P9060 kullanmaktayım . Ben birisini arayabiliyorum ama birisi beni aradığı zaman hat meşgul çalmakta . T efon tamircilerine götürdüm yazılım atmamız gerekiyor dediler ama yazılım cihazları telefonu kabul etmiyormuş . En sonun General Mobile yetkili servisine götürdüm tam 2 hafta 14 günde yapamadılar . Bende rom atmayı düşünüyorum fakat telefonuma hangi romlar uyar bilmiyorum , bu yüzden burdayım sizin yardımcı olacağınızı düşünüyorum . Lütfen Yardımcı Olun TEŞEKKÜR EDERİM. TELEFONUMA UYGUN ROM'U BİLMİYORUM BUNUN İÇİN BURADAYI TEKRARDAN SÖYLEYEYİM

TELEFONUMUN ÖZELLİKLERİ :

-İşlemci: 1 GHz Qualcomm – Scorpion
-Dahili Hafıza: 350 MB
-32 gb kadar micro sd desteği (4 gb kutu içerisinden çıkıyor)
-512 mb ram (354 mb kullanıcıya ayrılmış durunda)
-Ekran Tipi : 4.0 inç TFT LCD, Kapasitif Dokunmatik Ekran
-Ekran Çözünürlüğü : 600 x 800(SVGA) pixel
-5 Mega Pixel CMOS, 4x Dijital Zoom
-Bekleme süresi : 250 saat
-Konuşma süresi: 3 saat
- Pil : 1650 mAh/Lityum-ion
-Sensörler : Yakınlık Sensörü, G Sensör, İvme Sensörü, Dijital Pusula
-Bluetooth Desteği : V 3,0+EDR, A2DP
-Frekanslar : GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz, UMTS/HSPA+ 850/1900/2100 MHz
-Wifi Desteği : 802.11 b/g/n
-Ölçüler: 114.7x78x10.6mm ve 132.2gr
- Versiyonu : 2.3.4

sw33tking

sw33tking

Üye
Şuan için orijinal haricinde atabileceğin bir ROM yok sanırım. Hattın meşgul olması çağrıları yönlendirmiş olabilirsiniz, veya miui tarz romlar daki gibi (blocklist yygulaması) tüm numaraları engellemiş olabilirsin.

apolye666

Üye
    Konu Sahibi
Çağrılar yönlendirilmemiş dikkat ettim hat başka telefonda çalışıyor başka hat bu telefonda çalışmıyor . Tek çarem rom bulmak uygun rom bulamazmıyız illa stock rommu olması lazım
Çağrılar yönlendirilmemiş dikkat ettim hat başka telefonda çalışıyor başka hat bu telefonda çalışmıyor . Tek çarem rom bulmak uygun rom bulamazmıyız illa stock rommu olması lazım

sw33tking

sw33tking

Üye

Nasıl yani anlamadım...

apolye666

Üye
    Konu Sahibi
Anlatmak istediğim ; hattın başka telefonda çalışmakta fakat başka hat benim telefonumda calismamakta. Uygun ROM arıyorum ne olursa olsun yeterli çalışsın

manyax2007

manyax2007

Üye
maalesef o cihaza göre ne stock rom var ne de custom rom bende bir ara çok aradım ama bulamadım

apolye666

Üye
    Konu Sahibi
Peki teşekkürler

Üst Alt