General Mobile DST Surf T9 Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

cinemaker

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile DST Surf T9 Sorunu
Herkese merhabalar. Şimdi ben çift sim kartsız telefon kullanamayan birisi olarak malum markaların dışında (nokia, sony vb..) çift sim kart teknolojisine sahip General Mobile DST Surf aldım. Fakat nereden bilebilirdim ki t9 klavye özelliğinin olmadığını. Sizden ricam arkadaşlar, t9 için program ya da yama benzeri bir özellik var mıdır. Çok fazla mesaj atan birisi olarak çok fazla aradığım bir özellik. İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

cinemaker

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu arkadaşlar cevap verecek birisi.

cmsyapim

Üye
dostum onla ilgili bişey bulabilceğini sanmıorum çünkü temasını bile değiştiremiorum daha tema değiştirme fln varmı?

crazyqarisma

crazyqarisma

Üye
Arkadaslar bu tel ıcın programları nerde bulucazz ..???

MaRCoS46

Üye
arkadaşlar general mobile dst surf için t9 arıyorum, bulan varsa banada verebilir mi?
Acil bekliyorum arkadaşlar, lütfen yardımm :(:(

BekirAlkan

Üye
arkadaşlar o telefona program bulunmaz diyen kimse beni bulsun bilmediğiniz şeyede yorum yapmayın o telefon java destekli tüm programları çalıştırıyo .jar uzantılıdır programları aynı programları nokia'nın bazı modelleride bile destekliyo ama telefon dokunmatik olduğu için programda sorun olabilir benden söylemesi anlıcanız o telefona java destekli program arayp bulacan ve türk sitelerinde bulunmuyo generde yabancı sitelerde bulursunuz..

--------------- Ekleme ---------------

Tema bulamayan arkadaşım sen general mobile diye değilde nokia 5300 teması ara bul ona uyumludur o .....

guvenir

guvenir

Üye
sonuc olarak t9 yada baska program bulan varmı???????????? paylasırsa sevinirim

mangdaşire

mangdaşire

Üye
eger java ile uyumlu ise saldırın!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

guvenir

guvenir

Üye
oyun değil program lazım... yardım...

guvenir

guvenir

Üye
evet dst surf sahibi arkadaslar t9 bulamadım ama klavye uygulaması buldıum
iphone uygulaması aslında java programlarında calısıyo mesajda gönderıyo denendi
uygulamayı kurun mesajı yazın send to... tıklayın numarayı yazın gönderin
(mesaj attıgınız hattı 1. hat olarak ayarlayın hat secimi sormuyor)

MaRCoS46

Üye
evet dst surf sahibi arkadaslar t9 bulamadım ama klavye uygulaması buldıum
iphone uygulaması aslında java programlarında calısıyo mesajda gönderıyo denendi
uygulamayı kurun mesajı yazın send to... tıklayın numarayı yazın gönderin
(mesaj attıgınız hattı 1. hat olarak ayarlayın hat secimi sormuyor)

teşekkürler benimde cok işime yaradı.

MaRCoS46

Üye
ben sattım general mobile surf modeli telefonumu, çift sim kartlı Samsung C3222 Chat; aldım gayet güzel kullanışlı bir telefon, general mobile telefonlarla uğraşılmaz.

sinembursa

sinembursa

Üye
Aynen Ya Bendede General Mobile Dst Surf Var ! Arkadaşlarımın Ne üzel Yazı Tipleri Varrrr Benim Yok Bulurmusunuz Bir Prograam

Üst Alt