General Mobile Discovery Güncelleme Hakkında Bilgi

Peocawe

Üye
Bende de donmustu baya bekletiyor. Sunucular yogun.

Tepkiler: Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar henüz eve gelebildim. Resimlerini paylaştım bende pili doldurup güncellemeye yapacağım. Hepimize hayırlı olsun

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
ya güncellendikden sonra bende klavye açılmamaya başladı, ilk defa kendiliğinden kapanıp açıldı telefon ve şarj 48 den 18 e düştü kapanıp açılınca. anlamadım noldu
hiç merak etmeyin arada oluyor tüm telefonlarda sadece şarzı doldurun ve normal kullanmaya devam edin sorun yok.

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Dediğim gibi 60 değişiklik var ama hepsini yazmamışlar diğerleri küçük düzeltmeler olabilir animasyon görsel performans vs gibi.

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
76 yazıyodu sanırsam.benchmark da 10200 alıyor tüm güç tasarrufu cpu tasarrufu felan kapalı. neden böyle?
telefonu tamamen dolu şarz edin ram temizleyin ve öyle test yapın yapmadan önce guc tasarruflarının ikisinide kapatın farkı göreceksınız

Tepkiler: Peocawe
İşe bak ya lewa os diye bi rom kurdum stok roma güncelleme geldi şimdi stok roma geçmeye üşeniyorum pc ye bağla falan

Guncelleye bildinizmi bende ag hatasi diyo yeni surum kontrol et deyince ag mi coktu anlamadim ..

Orjinal romu cwm den yükleyemez miyiz

Peocawe

Üye
Benim 3 hafta oluyo heralde ledsiz şarj cihazı 4 başlıklı beyaz kulaklık

Benimde aynı ama lewa felan yüklediğimde ekranda yansımalar oluyor. Mesela lewadan nexusa geçtiğimde lewanın status bar yansıması felan görünüyor ekranda. Aynı şey nexus dan lewaya geçince de oluyor. Cyber71khan bu sorunun son parti cihazlarla alakalı olduğunu söylemişti. :S

Benimki indirmeye basladida indirme hizi hem biraz yavasti hemde sarj %30 du onceden %35 ten azsa guncellemeyin yazdigi icin iptal ettim artik sonra guncelleriz .d

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Neden iptal ettiniz zaten indirdikten sonra direkt başlamıyor ki güncelleme tuşuna basınca başlıyor

Bendede şu an aynı sorun var hem status barın izi kalıyor hemde renkler soluk mesela kırmızılar pembeye yakın gözüküyor burakgonun gamerz romuyla canvası da denedim onlardada google play den uygulama indirirken hata veriyor hemde lewa kadar görsellik katılmamış çok boşYani şu an sorunsuz bi rom yok disco için heralde