İndeks General Mobile 5 Plus Güncelleme Gelmeme Sorunu Çözüldü

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
General Mobile 5 Plus Güncelleme Gelmeme Sorunu Çözüldü
İlk adım: Telefonu uçak moduna alıp wifi bağlanın
2. Adım: Ayarlar/Uygulamalar/Google Hizmetleri çerçevesini açın
3. Adım: Verileri temizleyin durmaya zorlayın devre dışı bırakın etkinleştirin (sırasıyla)
4. Adım: Güncellemeyi kontrol edin.
5. Adım: Gelmediyse telefonu kapatıp açın
6. Adım: Ayarlar/Uygulamalar/Google Hizmetleri çerçevesini açın
7. Adım: Verileri temizleyin durmaya zorlayın devre dışı bırakın etkinleştirin (sırasıyla)
8. Adım: Güncellemeyi kontrol edin.
9. Adım: Güncelleme geldi.

mferdi

mferdi

Üye
Buna nutella dahil mi?

oceangoing

Üye
Google hizmetleri çerçevesi diye bi uygulama yok telefonda adı başka bişey olabilirmi acaba

byAndroid

byAndroid

Üye
Bu tarz şeylere girmeyip 2 hafta beklerseniz güncelleme herkese ulaşacaktır. Bir bakmışsın güncelleme ilk gün gelmiş bir bakmışsın 14. Günün sonunda. Niye böyle geliyor bende bilmiyorum. Diğer firmalar her telefona aynı gün veriyor. Google nın işleri. Bi yerdede okuduğuma göre eğer güncelleme de sıkıntı olursa hemen geri çekecekler ve diğer cihazlara da güncelleme daha gelmediği için bu tarz alınan bir önlem de denilebilir

cemor

Üye
Ben güncellemeyi iki gün önce aldım. Blackmart, Free Adblocker Browser gibi bazı programlar çalışmadı. Bir diğer sorun da ekran bekleme (kilit) kısmındaki duvar kağıdını değiştirme seçeneği yok veya ben bulamadım. Widgetlerde zaman zaman donma sorunu var. Şimdilik dikkatimi çeken bunlar oldu. Bilgilerinize…

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mferdi

mferdi

Üye
Teli kapa 3 dakika bekle tekrar aç ama uçak modunda aç 1 2 dakika bekle ve uçak modundan çık tel sorun çıkarmaz devaloper de öyle yazıyor

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Google hizmetleri çerçevesi diye bi uygulama yok telefonda adı başka bişey olabilirmi acaba
sağ üstte yer alan bölümden sistem işlemlerini göster seçeneğini seçerseniz google hizmetler çerçevesini görebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: oceangoing
zencibitc

zencibitc

Üye
Bu tarz şeylere girmeyip 2 hafta beklerseniz güncelleme herkese ulaşacaktır. Bir bakmışsın güncelleme ilk gün gelmiş bir bakmışsın 14. Günün sonunda. Niye böyle geliyor bende bilmiyorum. Diğer firmalar her telefona aynı gün veriyor. Google nın işleri. Bi yerdede okuduğuma göre eğer güncelleme de sıkıntı olursa hemen geri çekecekler ve diğer cihazlara da güncelleme daha gelmediği için bu tarz alınan bir önlem de denilebilir
Sunucuların yetersizliği zayıflığı. Sony Samsung Lg gibi üreticilerde de gecikme var.

oceangoing

Üye
Dediklerinizi aynen yaptım ama guncelleme gelmedi maalesef neyse bekleyelim bakalim elbet gelir

faruk26kuraf

Üye
Yokbe kardeş bana gelmedi

Üst Alt