genel bi anlatım yapmalımıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
genel bi anlatım yapmalımıyım?
Aslında hack'den Cfw yapımına, flashdan port yapımına kadar herşeyi kapsayan bi çalışma mı yapsam? :hmmm Balık vermek yerine, balık tutmayı öğretmiş olurum.

KONU HAZIRLANMIŞTIR!!!

Ofw ve Cfw nedir? Nasıl indirilip, yüklenir?

Hack nedir? Nasıl yapılır?

Cfw nasıl hazırlanır?

Eğer sende bu soruların cevabını merak ediyorsan linke tıkla :good:

http://www.maxicep.com/modifikasyon...modifikasyon-islemi-cfw-hazirlama-612848.html

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Mükemmel iş çıkarırsın :oke:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
uzun iş :D ama çok istek olursa yapıcam :) bakalım kısmet

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yapma bence eğer tam ayrıntılı yaparsan herkes cfw yapar bu işin zevki kalmaz anlatımlar var ama onlar çok yüzysel ama yine de bişeyler öğreniliyor zaten yamayı çok isteyen araştıra araştıra eninde sonunda öğrenir :oke:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
çok geç :D yaptım bile

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
kötü olmuş utkanın konu da bile daha yüzeyseldi bu arada konu içeriği kötü değil anlatım güzel de senin anlatımı konuya eklemen kötü olmuş şimdi önüne gelen cfw yapıp koycak foruma ve bir cfw çöplüğü olcak ben bu cfw işini eylülde araşatırmaya başladım ve 3 ay araştırdım öğrenebilmek için her konuda eksik bir bilgi vardı parçaları birleştirdim ne olduğu ortaya çıktı ama şimdi birisi gelcek tek tıkla anında bulcaklar nasıl yapıldığını napalım hayat işte...

furkan5800

furkan5800

Üye
yap herkes faydalansın

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
yaptım ztn arkadaşım

oğuzhan furkan yap dedi sen yapmasaydın diyosun :D olum burda bilgileri paylasmakiçin varız maxicep'in amacı bu merak etme kaliteli bir cfw için bu anlatım yetersiz ama basit cfw'lerle işe başlayacak kadar bilgi var umarım herkes faydalanır

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yaptım ztn arkadaşım

oğuzhan furkan yap dedi sen yapmasaydın diyosun :D olum burda bilgileri paylasmakiçin varız maxicep'in amacı bu merak etme kaliteli bir cfw için bu anlatım yetersiz ama basit cfw'lerle işe başlayacak kadar bilgi var umarım herkes faydalanır

elbette paylaşım için varız ama anlatmak istediğim şu zaten forumarda bir sürü konu var yüzeysel de olsa araştırınca bir birikim oluyo bir sürü şey öğreniyosun ama bu konuya bakan hemen öğrencek ve benim kaygım cfw bölümünün çöplük gibi olacak olma ihtimali kalitesiz cfwlerle dolma ihtimali

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
sanmıyorum kise uyduruk bi cfw paylaşmak istemez neyse bekleyıp görücez :)

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
çokta güzel oldu anlattığı :)

• Beğen
Tepkiler: Metalci Melek
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...