Gençler istedi, Cep Özgür yenilendi.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Larock

Larock

Üye
    Konu Sahibi
Gençler istedi, Cep Özgür yenilendi.
yenilikler sarı renkte işaretlenmiştir. hayırlı olsun:)

harock

harock

Üye
eline sağlık benden kopyalamamı yaptım harock larock :D

Larock

Larock

Üye
    Konu Sahibi
nickler birbirine karışacak nerdeyse:)tesadüf diyelim:d:

harock

harock

Üye
Sen La DiyoN Ben Ha :s xD

EMRE0545

Üye
Arkadaşım bu cep özgürlü nasıl olunuyor ayrı hat mı alacağım hattım vodafone da benim hat babamın üstüne ama yardım edin !!! Arkadaşlar

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
Arkadaşım bu cep özgürlü nasıl olunuyor ayrı hat mı alacağım hattım vodafone da benim hat babamın üstüne ama yardım edin !!! Arkadaşlar

yanlış hatırlamıyorsam 25 yaş sınırı vardı bu tarifede.. bendeki hat kuzenin adınaydı yaş dolunca normal tarifeye geçirmişlerdi otomatik olarak..

Larock

Larock

Üye
    Konu Sahibi

My Vodafone'dan "Tarife İşlemleri" adımından hemen tarife değişikliği yapabilirsiniz.
veya​
"OZGUR" yazıp 7048'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
veya​
Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542'yi arayabilirsiniz.
veya​
Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayabilirsiniz.​

--------------- Ekleme ---------------

Sen La DiyoN Ben Ha :s xD

bu arada benimkinin baş harfi büyük:d:

blogunu sildiğine üzüldüm doğrusu. ben de tam hattımı vodafoneye taşıyarak gerekli ayarlar yapacakkken:hmmm

akif1001

akif1001

Üye
kötü ki hergün bi msj sonrası bedava o zaten 12 lira yapıyor normaldekinde göre 2 ay idare edersin o parayla vodafonun yapacagı şey boyle olur saol güzel paylaşim

Larock

Larock

Üye
    Konu Sahibi
kötü ki hergün bi msj sonrası bedava o zaten 12 lira yapıyor normaldekinde göre 2 ay idare edersin o parayla vodafonun yapacagı şey boyle olur saol güzel paylaşim

bence gayet hesaplı. hangi operatör 1 smsden ssonra her yöne 250 sms veriyor söle bana. ayrıca her mesaj atan biriysen aylık paket alırsın sen de.

akif1001

akif1001

Üye
oyle yapıyom bende

greenmile

greenmile

Üye
yaşla falan alakası yok my vodafone dan da seçebiliyorsunuz bu tarifeyi;)

TunaKarahan

TunaKarahan

Üye
Vodafone gibisi yok:)

lgkg300

lgkg300

Üye
eline sağlık benden kopyalamamı yaptım harock larock :D

Kardeşim taklitler asıllarını yüceltir :sarıl:

Bu arada cep özgür ile 20 TL yüklendiğinde 1 ücretli sms gönderildiğinde her yöne 250 sms veriyor mu? eskiden 30 tl yükleyenler için geçerliydi bu durum.:allalla:

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
greenmile arkadaşım lütfen yanlış bilgi vermeyin bu cep özgür tarifesinin yaşla alakası yok ise beniöki niye olmadı my vodafone de değişim yapmaya çalıştım yaştan dolayı olmadı..lütfen yanlış bilgi verilmesin.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt