geliştirici mod açamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sultant

Üye
    Konu Sahibi
geliştirici mod açamıyorum
arkadaslar bu geliştirici mod acamıyorummm yardımcı olacak arkadaslarr

frankendream

Üye
Dostum bize net bir bilgi verir misin? Neler yaptın da açamıyorsun? Ya da araştırdın mı hiç bu konuyu daha önce.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
bakiyeni bir kontrol et derim zira para gidiyor wifi yada internet paketin olmalı.

sultant

Üye
    Konu Sahibi
telefonu yeni aldım zaten bişey yapamıyorum geliştirici moda girerken bi dosya inmesi lazım diyo indiriken indirme başarısız diye hata verip duruyoo

----------Eklendi @ 21:57:27 ---------- Yazıldı @ 21:54:43 ----------

bakiyeni bir kontrol et derim zira para gidiyor wifi yada internet paketin olmalı.

Dostum bize net bir bilgi verir misin? Neler yaptın da açamıyorsun? Ya da araştırdın mı hiç bu konuyu daha önce.

dostumu geliştirici modu açarken bi dosya inmesi gerekiyo dosyayı indirirkende inderme başarısız diye hata alıp duruyorumm

----------Eklendi @ 21:58:36 ---------- Yazıldı @ 21:57:27 ----------

bakiyede bi sıkıntı yok zaten evde wifi bağlantısı var

salihk

salihk

Emekli Yönetici
sultant;4369432]telefonu yeni aldım zaten bişey yapamıyorum geliştirici moda girerken bi dosya inmesi lazım diyo indiriken indirme başarısız diye hata verip duruyoo

hata vermesinin sebebi internet baglantısının olmaması wifi ayarları otomatik yapın geliştirici modunu tekrar acın yükleme işlemi başlıcaktır.

• Beğen
Tepkiler: pRime.

sultant

Üye
    Konu Sahibi
tşkur ederim arkaslar işlem tamamdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt