Haber Geleceğin Akıllı telefonları (olmaz diyenler son yoruma bak)

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Video için zahmet etmeyin, biliyorum dediğiniz wifi şarj olayını...
Açıkcası onu kullanacağıma kablolu adaptör yada power bank kullanırım daha iyi, çünkü telefonu üzerine bırakınca şarj oluyor yani kullanma imkanınız sınırlı ve hızlı şarj ettiğinide sanmıyorum transformatör prensibine benzer mantık var...
İlerleyen zaman içinde üst mesajdaki arkadaşın dediği gibi odanın içinde belli mesafeden şarj olursa kullanışlı olur.

Onu ben 4 5 sene önce toshiba ya kargo yoluyla göndermıştim. Yanıt yok umarım dikkate alınmıştır neyse..

PALA.

PALA.

Üye
Onu ben 4 5 sene önce toshiba ya kargo yoluyla göndermıştim. Yanıt yok umarım dikkate alınmıştır neyse..
Açık konuşmak gerekirse, bu tarz bir şeyi tasarlamak gerçekten çok zor...
Çünkü DC karşıya transfer etmek öyle Nikola Tesla yaptığı gibi değil.
Eğer böyle birşeyin projesini yapıp, hayata geçirmişseniz japonlar sizi gece yarısı yatağınızdan japonyaya kaçırırdı :)

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Açık konuşmak gerekirse, bu tarz bir şeyi tasarlamak gerçekten çok zor...
Çünkü DC karşıya transfer etmek öyle Nikola Tesla yaptığı gibi değil.
Eğer böyle birşeyin projesini yapıp, hayata geçirmişseniz japonlar sizi gece yarısı yatağınızdan japonyaya kaçırırdı :)
:)

hançer

hançer

Üye
ben de diyorum ki ileri zamanda kıyamet kopacak:) bunlar zaten olması muhtemel şeyler, zaman ilerledikçe benzer ya da aynı segmentten geliştirilmiş şeyler olacak. şimdi sen desen ki telefonu elimize aldığımız zaman yerçekimi yok olacak ve yukarı doğru ilerleyebileceğiz. bu, haber değeri taşıyan bir öngörü olabilir. ayrıca black mirror'u izlediysen teknolojinin ilerlemesiyle kullanılan telefonların çerçevesiz olduğunu görürsün...

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
ben de diyorum ki ileri zamanda kıyamet kopacak:) bunlar zaten olması muhtemel şeyler, zaman ilerledikçe benzer ya da aynı segmentten geliştirilmiş şeyler olacak. şimdi sen desen ki telefonu elimize aldığımız zaman yerçekimi yok olacak ve yukarı doğru ilerleyebileceğiz. bu, haber değeri taşıyan bir öngörü olabilir. ayrıca black mirror'u izlediysen teknolojinin ilerlemesiyle kullanılan telefonların çerçevesiz olduğunu görürsün...

Valla kardeşim bu konuyu açmamın nedeni, bu konu gibi hiç bişey yokken taa öncelerden bahsettiğim, 10 yıl sonra çıkan oldu yani ha bire çıkıyodu, ondan burdaki konuda öyle oldu.. Şimdi bişey dicem inanmayabilirsin,
Dua ettim geleceğin teknolojisini görmek istiyorum diye, Rüyamda gördüm.
Gördüğüm geleceğin teknolojisi ćıkması,
5 sene içinde olabilir, 3 - 5 - 10 - 20 sene içinde çıkabilir. Yani baya ileri teknoloji o yüzden 10 - 20 sene dedim. Ama net olarak ne zaman çıkar onu bilmem. Sade tahmini tarihler..

Dikkat ettiysen dua da geleceğin teknolojisini bahsettim, konu başlığı ordan da geliyo.. :)

• Beğen
Tepkiler: hançer

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap

Kat Kat İyisine Hazırlan! | Galaxy Unpacked 10 Ağustos'ta | Samsung​

Eski telefonlardan kat kat iyi bir deneyim için 10 Ağustos'u bekle! :yuru