Geçmiş olsun...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş olsun...
fener yenildi... 2-0

galiba türkiye süper (!) liği çok dandik.. :D elin sıradan takımlarına bile (gs,ts,fb bjk) yeniliyorsa bunu kabul etmek gerek...

;)

Caine

Caine

Üye
fazla söze gerek yok bence abuvice kardeş yazacağını yazmış :DD yıldızlarla dolu bir takım sıradan shalkeye yenildi :rolleyes:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
yani arkadaslar 9 kişi kalmıs fener ve güçlü kadrosu olan shalke 9 kişi 35 dakka oynamak ve 2-0 yenilmek biraz kötü deil ama fenerin orta saha gitti hakem de kötü demiyom ama kartların hepsini fenere gösterdi yani dicek bişi yok...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yok arkadaş işte ligimizin kalitesizliği bir kez daha ortada

4 büyükler ligde iyi ama avrupaya gelince hepsi FISSSS

galatasaray gitti troso denen mahalle takımına elendi

trabzon rum takımı anorthosis e elendi

beşiktaşın durumu belli değil ama sevilla karşısında varlık gösterebileceğini sanmıyorum

fenerde bu gruptan çıkamaz gibime geliyo bu gruptan osv-milan çıkar fener de uefa ya gider tahminim neyse hayırlısı

hidayet

hidayet

Üye
fenerbahçe cumhuriyetine geçmiş olsun :hoho:

DefectoR

iyi de bişeyi gözardı ediyorsunuz adamların ilk 11 ine bakarmısınız??? sadece 3 yerli futbolcu vardı... bizim elimizde de böyle bi imkan olsa Türkiye Liginden her sene bir kaç takım avrupada iyi yerlere gelirdi...

slayer

Üye
DefectoR doğru söylüyor. :g: Hanry'yide alırlar..... :huhu:

geçmiş olsun...
fener. cumhuriyeti :tease:

levelman92

Üye
galatasaray taraftarı olarak daha çok puan kaybetmelerini diliyorum :haha: :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sadece dileyeceksin zaten.. :iyi:

muraoyak

Üye
sizde şampiyonlar ligine gidinde sizde puan kaybedin

SANCAR

SANCAR

Üye
yabancı kontenjanı kalksın da noolsun? TÜRK futbolcuların önünü tıkamaya hiç mi hiç gerek yok :angry:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İyi olan türk futbolcusu yine oynar..

Bi düşün yabancı sınırsız olsada fenerbahçe tuncay'ın yerine yabancı oyuncu alır mı almaz... Kaliteli olan kalır.. Zaten dandik adamlarla avrupada bişe olmaz..

Bence mantıklı kalkması... ;)

ardaca

Üye
dandik dediğiniz takımla tuttuğunuz kaliteli takım maç yapsa kaç kaç olurdu acaba? bu tür maçlarda ülkeyi unutup ülkeden önce benim takımım diyenlerden nefret ediyorum. bir kez daha söylüyorum gs uefayı aldığında bütün gslilerden daha çok sevinmişimdir bir fenerbahçeli olarak!!! şunu da söylemeliyim ki shalke dandik bir takım değil. bu fenerbahçe için bahane değil ama sonuç böyle oldu! ben takımıma inanıyorum. yense de yenilse de tam destek hep destek!!! en büyük fenerbahçe!

bi de ligin kalitesizliği konusunda bişeyler söyleyeyim! lig kalitesiz demek yetmiyo. çözüm önerisi var mı? söyleyin elbet duyulur birinin kulağına gider. çözüm bulmadan eleştirmek kolay! eleştirenler yazsın ben de düşündüğüm önerileri yazar ve sonra gerekirse eleştiririm ligin kalitesizliğini!

sınırsız yabancı oyuncuyla ilgili; avrupa takımları ile eşit şartlarda yarışmadığımız çok açık. ama bu işin de suyu çıkarılmamalı bence. onun için de mantıklı çözümler uygulanabilir. şimdilik bu kadar!

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
kardesim bu isin yabanciyl filan alakasi yok
oynayan takim yine oynar
GS avrupa sampionu oldugunda yabanci oyuncu serbestmiydi
hayir....
yani onemli olan senin ii olani cikarman ve en iyisini secmen
once elindeki yabancilarin hepsini kaliteli hale getirceksin sonra
yinede basarili olamiyosan
o zaman iste kontenjan kalkmasini
gereksiz bi istek
aziz yildirim resmen kendi turk oyuncularina yetersiz dedi
oyuncuda hevesmi kalir

Caine

Caine

Üye
Originally posted by jewel_ma20@Nov 14 2005, 10:10 PM
kardesim bu isin yabanciyl filan alakasi yok
oynayan takim yine oynar
GS avrupa sampionu oldugunda yabanci oyuncu serbestmiydi
hayir....
yani onemli olan senin ii olani cikarman ve en iyisini secmen
once elindeki yabancilarin hepsini kaliteli hale getirceksin sonra
yinede basarili olamiyosan
o zaman iste kontenjan kalkmasini
gereksiz bi istek
aziz yildirim resmen kendi turk oyuncularina yetersiz dedi
oyuncuda hevesmi kalir
[post=209559]Quoted post[/post]​

türk futbolunun hali ortadayken hala yabancı kontejanının kalkmasını isteyenler varmı acaba? kesinlikle murat gardaşıma katılıyorum ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Evet ben istiyorum... :iyi:

Ligte kaliteli türk oynasın bence.. Zaten iyi olanlar kalırlar yabancı sınırsız olsa bile.. ;)

symbianboy

Üye
Originally posted by muraoyak@Nov 14 2005, 06:41 PM
sizde şampiyonlar ligine gidinde sizde puan kaybedin
[post=209425]Quoted post[/post]​
biz zamanında çok gittik :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt