Oyun Geçersiz Uygulama Hatasi Lütfen Yardim


suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
Selamun Aleykum Maxicep Ailesi, Critical Ops Apk Si 3 gündür sorunsuz Oynuyordum Lakin Dun Itibari Ile Oyunun Giriş Bölümüne Geldiğinde Girişe Tikladimda Geçersiz Uygulama Lütfen Marketten Tekrar Yukleyin Uyarısı Veriyor yani bir nevi Lisans Sorunu Veriyor , Kullandım Apk Vip Apk Olduğu İçin Google Playden Yuklemiyom, Paralel Space Ile Acıyo Lakin Vip Üyeligim 2 cihazdan Girdiğini Algiliyo Ve Kara Listeye Alıyor Beni , Denedigim Yöntemler Appclone + Zipsigner, Vip Apkyi Yapan Forum Sahibleri Bizi Bekltiyo 1 haftadır, Lakin Yabancı Üyelerinin Hepsine Verdiler Düzeltip Apkyi, Pc den Bi Programla Bu Sorunu Cozuyolar ,Geçersiz Uygulama Sorununu Çözecek Deneyibileceğimm Bu Tur Program Bilen Arkadaşlar Lütfen Yazarsa Sevinirim , Verdigi hatanin resmi

Herkese Iyi Forumlar
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt