Gececi tayfa konusu eskisi gibi neden aktif değil ki ?

Sponsorlu Bağlantılar

maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi
Gececi tayfa konusu eskisi gibi neden aktif değil ki ?
Konu gececi konusu ile başlayacak olarak düşünmüş olabilirsiniz ama burası ilk üye olduğum yer olduğundan, manevi değeri yüksek bir yer ayda yılda bir girmemin sebebi ise artık evlendim ve bu gün baba olduğumu öğrendim, tabi hastaneye başka bir şüphe için gittik doktor birden eşime "sen gebesin bilmiyor musun" diyince ani bir şok yaşasakta güzel bir duygu. Bir diğer konu eşimin ailesi aşiret olduğundan, ailesi ile ters düştü, onlara karşı çıktı o durumun yasal sürecini yürüttüğümüzden internete bile vakit kalmıyor, seneler önce bu siteye sonyericssonla ilgili flash atmak için program ararken bu siteyi bulmuştum, hatta sitede en farklı durumlar yaşandığı zamandı ama şimdiyse ilk göz ağrım burası, zaman aşırı hızlı geçiyormuş, şimdi daha iyi anlıyorum, keşke site daha aktif kullanılsa, hepiniz ayrı ayrı seviliyorsunuz, herkese teşekkürler : )

• Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş

Baydırman

Baydırman

Moderator
Yengeye ve bebeye selamlar ömer abi. Kendinize çok güzel bakın. Siz de seviliyorsunuz...

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Baba olacağınızı anladığımız da ne hissetiniz. Ben o duyguları yaşasam belki ağlamaktan çekinmezdim. Bir insan yetiştirmenin sorumluğunu omuzlarımda hissederdim. Erkeklerin lossalığı daha ağır geçermiş. Bu günlerde pozitif kelimesi insanın içini gıcıkladığı bir dönemde pozitif düşünün demek istiyorum.

Mert

Mert

Üye
o konuya yazmak için ilk saat sınırı koyulduğu zamanı anımsadım. gece 12 olunca teneffüse çıkan öğrenciler gibi yığılırdı millet :D bir mesaj yazarken 2 sayfa atlardı ahahahaha

• Kahkaha
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
O günler geride kaldı. Şimdi ise tek tük birkaç mesaj. O eski hava DH'de bile yok artık.

• Üzüldüm
Baydırman

Baydırman

Moderator
o konuya yazmak için ilk saat sınırı koyulduğu zamanı anımsadım. gece 12 olunca teneffüse çıkan öğrenciler gibi yığılırdı millet :D bir mesaj yazarken 2 sayfa atlardı ahahahaha
Valla çok ilginç ve güzel bir zamandı

• Üzüldüm
SHS

SHS

Üye
gece konuyu kitlerdi minoo hanım aaahhh aaahhhh kaç gece sitede sabahladım :D

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve Baydırman
Baydırman

Baydırman