GDR2 Güncellemesi Bekleyen L820 Kullanıcıları


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mühendis_bey

Üye
    Konu Sahibi
Öksüz gibi kaldım 920 hatta 620 bile aldı gel gelelim bize yok. Var mı güncelleme gelen 820 sahibi var mı
 
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Lumia Kullanıcıları Kulübü veya diğer GDR2 konularından devam edelim, yoksa ilk sayfa tamamen GDR2 konusuyla dolacak :locked2:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt